Ozolniekos atrastas pirmās «aktīvās zīles» (FOTO) 5

Lai godinātu Ozolnieku novada aktīvākos jauniešus un pateiktu viņiem paldies par dalību un iesaistīšanos jauniešu centra pasākumos, aktivitātēs, kā arī to organizēšanā un popularizēšanā, aizritējis pasākums «Aktīvā zīle 2016». Tajā Ozolnieku pašvaldības pateicību saņēma 12 aktīvākie jaunieši.

Tā tika sveikta Ozolnieku jauniešu centra aktīviste Ozolnieku vidusskolas 8. klases skolniece Loreta Engelante, Megija Krūzberga, kura, piemēram, palīdzējusi organizēt Brīvdabas kino vakarus Ozolniekos, Ozolnieku vidusskolas 12. klases audzēkne un jauniešu centra brīvprātīgā Egija Učelniece, kura piedalījusies tāpat starptautiskos apmaiņas projektos, un Agita Zundure no Brankām. Viņa mācās Jelgavas 4. vidusskolā un kopā ar draugiem ir organizējusi pasākumus jauniešiem Brankās.

Savukārt Rainers Pīrāgs, piemēram, piedalījās projektā «Dāvana Latvijai» un velosipēdu orientēšanās spēles izveidē pa vēsturiskiem objektiem Garozā. Mareks Lazdāns iesaistījies Garozas Jauniešu centra aktivitātēs, bet Milana Žaka, kura mācās Teteles pamatskolā, ne tikai aktīvi piedalās visos centra rīkotajos pasākumos un aktivitātēs, bet arī jaunsardzē.

Salgales pamatskolas sestklasnieks Mareks Gūtnieks, kurš aktīvi palīdz jauniešu centrā, tāpat prot salabot un izgatavot mēbeles, Annija Brodere piedalījusies tādos projektos kā Strukturētais dialogs «Kafija ar politiķiem», «Dāvana mūsu Latvijai» un citos. Viņa kā izcilniece beigusi Teteles pamatskolu un patlaban mācās Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā. Arī Paula Muizinika piedalās dažādos projektos, apmaiņās un aktivitātēs, bet Kristena Šuca iesaistījusies Emburgas Jauniešu centra darbībā un motivē to darīt arī citiem. Šajā centrā tāpat aktīvi darbojas Karolīna Semena. Pašvaldības pateicību saņēma arī Rūdolfs Vanags un Aigars Grunde, kuri veiksmīgi iesaistījušies projektā «Proti un dari!».

Pasākumā «Aktīvā zīle», kas, kā atklāj jaunatnes lietu speciālists Einārs Ervīns Deribo, Ozolnieku pašvaldībā tika rīkots pirmo reizi, klātesošos priecēja arī deju grupa «Kaprīze» un dziedātājs Gatis Mūrnieks.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Resnais

tiešām prieks! Daža laba šajā grūtajā pubertātes vecumā tikai krāsojas un neprot ne istabu savākt ne traukus mazgāt. Ir gadījies redzēt profilbildes ar netīrām zeķēm uz grīdas. Kaimiņos vispār netiek galā ar skuķi. Reizēm kliedz pilnā rīklē uz savu māti, kad kaut kas nepatīk.

pirms gada, 2017.01.29 13:55

Nezin vai nevar

Kapēc sirmais lauku kungs brillēs ir ar neaizpogātu žaketi ?

pirms gada, 2017.01.29 15:53

Ozolnieku novadā