Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos iedzīvotāji būvēs sporta laukumus un veidos baso pēdu taku 2

Šogad Ozolnieku novadā izsludinātajam iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursam «Es zinu, varu un daru» tika iesniegti 27 iesniegumi, no kuriem tika apstiprināti 23 projekti par kopējo summu 10,1 tūkstoši latu. 

Šogad sasparojušies Salgales pagasta iedzīvotāji, kas iesnieguši 15 projektu iesniegumus, no Ozolnieku pagasta iedzīvotājiem saņemti 11 iesniegumi un tikai viens no Cenu pagasta, skaidro novada pašvaldība.

Īstenojot iedzīvotāju projektu idejas, tiks veikti gan teritoriju labiekārtošanas darbi – daudzdzīvokļu māju pagalmos Ozolniekos un Salgalē labiekārtoti bērnu rotaļlaukumi, uzstādīti velostatīvi, gan veicinātas iedzīvotāju sportiskās aktivitātes - izveidots strītbola laukums Garozā, atjaunots pludmales volejbola laukums Tetelē, iegādāti futbola vārti sporta laukumam pie Garozas pamatskolas, iekārtotas telpas un iegādāts dažāda veida sporta inventārs individuāliem treniņiem Garozas pakalpojumu centrā «Eži» un Salgales pamatskolā, kā arī pēc skrējēju kluba «Ozolnieki» iniciatīvas tiks veikta skrējienu distanču sertificēšana un papildināts inventārs kvalitatīvai sacensību organizēšanai.

Interesantu ideju īstenos biedrība «IMKA Salgale», pie Salgales pamatskolas izveidojot baso pēdu taku, kur 60 metru garumā secīgi mīsies dažādi dabas materiāli – koks, rupjākas un smalkākas akmens šķembas, oļi, priežu čiekuri, kas darbosies kā pēdu masāžas materiāls gan lieliem, gan maziem interesentiem.

Saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem projekti ir jāīsteno līdz 31.jūlijam. Pašlaik jau ir pabeigts viens projekts – uzstādīts strītbola grozs Garozā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ir ir

Pie Valguma ezera ir pasakaina baskāju taka! Ideja nav jauna..

pirms 6 gadiem, 2013.07.16 10:48

Ozolnieku novadā