Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos iedzīvotāji nav mierā ar gaidāmo siltuma cenas paaugstinājumu 9

Kad 2013. gadā Ozolniekos sāka īstenot siltumapgādes rekonstrukcijas projektu, kas ietvēra gan jaunu siltumtrašu izbūvi, gan arī šķeldas katlu mājas būvi, tika solīts, ka tādā veidā pašvaldības uzņēmums “Ozolnieku KSDU’ maksu par siltumu vismaz ievērojami necels, turklāt Ozolnieki pilnībā pāries uz šķeldas apkuri, kas ir lētāka nekā dabas gāzes apkure. Kad rekonstrukcija beigusies, atklājas, ka pašvaldības uzņēmuma “Ozolnieku KSDU” kurināmā bilancē šķelda šogad ieņems vien apmēram 35 procentus. Lielākoties, tāpat kā agrāk, nākas kurināt ar gāzi. “Ozolnieku KSDU” veiktās aplēses liecina – var sanākt, ka nākamajā apkures sezonā Ozolniekos par siltumu būs jāmaksā teju divas reizes vairāk nekā tagad. Salīdzinājumam var piebilst, ka “Fortum Jelgava” šķeldas īpatsvars ir 85 procenti no kurināmā.


Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 9. novembra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Peldētājs no Visbijas

Ozolnieku maznodrošinātie un pensionāri, kad saņemsiet dārgos apkures rēķinus, ziniet, Veļeckim un tiem deputātiem, kuri pat neuzskatīja par vajadzīgu izvērtēt iedzīvotāju intereses, jūsu ciešanas ir upurētas viņu ambīciju un paviršības vārdā. Jūs noteikti sasildīs doma, ka šis upuris ir daputātu sapņu baseina vērts.

pirms gada, 2017.11.09 19:09

dsvdsbjbejvbcdkv

Pieci Masti / Ozolnieku udensslēpošanas trase - Nedomā par citiem

Uzņēmums Pieci Masti veidojot Ozolniekos ūdenssslēpošanas trasi pa ezera vidu izvieto laipu lai ūdensslēpotāji var ērtāk tikt ārā no ūdens.

Bet Ozolnieku iedzīvotājiem šis ezers ir peldvieta un atpūtas vieta, cik patīkami cilvēkiem ir skatīties uz ezeru pa kura virsmu gandrīz pāri visam ezeram šķērsām iet koka laipa!

Epastos atrunājās ka tādām konstrukcijām publisko saskaņošanu nevajag un ka tas ir atbalsts ūdenssportam.

Uz ēpastiem atbild Inese Štube SIA Pieci masti valdes locekle

pirms gada, 2017.11.09 20:23

Tas ir zaļo Ozolnieku fiasko

Spriežot pēc tās šķeldas čupiņas, pat 35% ir apšaubāmi.
Oglekļa dioksīts rullē!

pirms gada, 2017.11.09 21:28

Kurinātājs

Ja kas, ar šo čupiņu katlumājai nepietiktu pat divu stundu kurināšanai, ja tā darbotos uz pilnu jaudu.

pirms gada, 2017.11.10 12:03

meliorators

Sauksim lietas īstajos vārdos - Māris Ainārs, Pēteris Veļeckis, Ilgvars Lecis, Guntis Rozītis un citi ZZS bandu pārstāvošie "varoņi" gadu desmitiem shēmoja un zaga Ozolniekos! Tagad tie, kuri par viņiem regulāri vēlēja paši izbauda "saimniekus savā zemē" jeb ZZS!

pirms gada, 2017.11.10 07:51

asdfg

ja jau visi taadi zaglji, tad kapeec vinji tur visu laiku ir? un kaapeec vinji neseed cietumaa ja jau tik traki zog?

pirms gada, 2017.11.10 08:50

Tas pats Jānis

Asdfg, tāpēc, ka Ožos elektorāts nav ar pilnu rubli.

pirms 12 mēnešiem, 2017.11.30 12:57

NĒ KATLUNĀJAI

Aptuveni 100 m no pansionāta ''Zemgale''. Variet iedomāties

pirms 12 mēnešiem, 2017.11.13 11:05

Ozolnieku novadā