Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos par komunālajām problēmām ziņos ar īsziņu

Divu nedēļu laikā apsaimniekošanas uzņēmums «Ozolnieku KSDU» plāno ieviest jaunu pakalpojumu – novada iedzīvotāji paziņojumus par svarīgākiem jautājumiem, kas saistīti ar komunālajiem pakalpojumiem, saņems īsziņā.

Īsziņas tiks izsūtītas, lai paziņotu Ozolnieku novada iedzīvotājiem par ūdens padeves traucējumiem, elektroenerģijas pārtraukumiem, gaidāmajām kopsapulcēm, kā arī par citiem svarīgiem jautājumiem. Tāpēc, lai «Ozolnieku KSDU» varētu pilnveidot datu bāzi ar iedzīvotāju telefona numuriem, uzņēmums aicina iedzīvotājus kontaktinformāciju sūtīt uz e-pastu info@oksdu.lv, norādot savu adresi un telefona numuru.

Tāpat ūdensapgādes struktūrvienības darbinieks tuvākajā laikā veiks ūdens skaitītāju pārbaudi, līdz ar to informāciju var nodot arī viņam.

«Daudzu iedzīvotāju telefona numuri mums jau ir, tie iegūti, lemjot par māju renovāciju,» atzīst uzņēmuma vadītājs Mārtiņš Prīsis, skaidrojot, ka iepriekš svarīga informācija izvietota māju kāpņu telpās un uzņēmuma mājas lapā, taču tā ne vienmēr sasniegusi klientus, īpaši avāriju gadījumos.

M.Prīsis lēš, ka pakalpojuma ieviešana neizmaksās dārgi, katra nosūtītā īsziņa izmaksās 1-1,5 santīmus. Paredzēts, ka īsziņas par aktualitātēm iedzīvotāji sāks saņemt pēc apmēram divām nedēļām.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā