Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos skolēnus aicina pieteikties transporta izdevumu kompensācijai

Ozolnieku novada Pašvaldība aicina skolēnus, kas mācās citā pašvaldībā, vērsties pašvaldībā ar iesniegumu par iespēju saņemt transporta izdevumu kompensāciju.

Jāatgādina, ka gada sākumā pašvaldība lēmusi maksāt daļēju transporta kompensāciju uz iesnieguma pamata skolēniem, kuri mācās citās pašvaldībās, tomēr tie būs atsevišķi gadījumi, tāpēc, lai varētu pretendēt uz transporta daļējas kompensācijas saņemšanu, vecākiem ir jāvēršas pašvaldībā ar iesniegumu, kurā pamatoti jānorāda, kāpēc izvēlēta izglītības iestāde citā pašvaldībā, piemēram, bērns apgūst specializētu izglītības programmu, kādu nepiedāvā Ozolnieku novada skolās.

Katru iesniegumu izskatīs komisija, kuras sastāvā darbosies izglītības nodaļas vadītājs, kuram pieejama informācija par izglītības programmu piedāvājumu, skolēna dzīvesvietai tuvākās Ozolnieku novada skolas direktore, kurai pieejama informācija par bērnu, un sociālā dienesta pārstāve, kurai pieejama informācija par ģimeni, skaidro pašvaldībā.

Iespēja saņemt daļēju transporta kompensāciju būs spēkā no jaunā mācību gada, bet iesniegumus par nepieciešamību saņemt transporta kompensāciju vecāki var iesniegt Ozolnieku novada pašvaldībā, sākot ar 1.jūliju. Iesniegumu izvērtēšanu plānots organizēt augusta beigās.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā