Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku iedzīvotājus uztrauc pārplūstošās teritorijas un bērnu laukumu stāvoklis (ar foto) 10

Noslēdzot oktobra vidū iesākto sapulču sēriju, kurā Ozolnieku novada Domes administrācija tikās ar piecu ciemu iedzīvotājiem, trešdienas vakarā sapulce notika Ozolnieku novada Domē.

Rīkotāju piedāvātie jautājumi par iedzīvotāju komunikāciju ar pašvaldību, sociālā dienesta darbību un nākamā gada budžetu plašākas diskusijas neraisīja. Taču, kolīdz dalībnieki tika aicināti uzdot savus jautājumus, sapulce ieilga līdz divām stundām. 

Vairāki runātāji minēja lietū un palos pārplūstošās vietas, kas, kā atzina vietējais iedzīvotājs Jānis Melderis, melioratoriem godu nedara. 

Raubēnu ciema iedzīvotājs Krišjānis Auza minēja, ka viņam pašvaldībā stāstīts, ka grāvī esošais bebru aizsprosts esot uz privātas zemes, tāpēc tur neko padarīt nevarot. K.Auza aizstāvēja viedokli, ka pašvaldībai vajadzētu nākt pretī un noregulēt kaimiņu attiecības. 

Jānis Viducis aicināja pievērsties Iecavas upes plūduma uzlabošanai. Domēs priekšsēdētājs Pēteris Veļeckis minēja, ka sadarbībā ar LLU docentu Kārli Siļķi ir apsvērtas iespējas, kā Velna grāvja ūdenī novadīt Iecavā, taču pagaidām tam nav izdevies saņemt ES līdzfinansējumu.

Skaidrīte Bilerta aicināja uzlabot bērnu laukumus. Klātesošie piekrita, ka tajos esošajās smilšukastes ir piegānījuši kaķi. Tādējādi smiltis ir kļuvušas bīstamas bērnu veselībai. 

Diskusijās aktīvi iesaistījās Domes priekšsēdētājs Pēteris Veļeckis, viņa vietnieks Guntis Rozītis, pašvaldības izpilddirektors Jānis Počs. Klātesošo iedzīvotāju nebija vairāk par duci, taču gandrīz katram bija jautāt vai rosināt. 

Foto: Agris Samcovs 

Pievieno komentāru

Komentāri 10

ozolnieks

Kungi, ir pienācis laiks saprast, par ko liecina iedzīvotāju sapulču zemais apmeklējuma līmenis ! ir jāsāk reāli strādāt iedzīvotāju labā, diezgan mūs esat mānījuši ar visādiem solījumiem!

pirms 6 gadiem, 2013.10.31 10:19

dome

zemais sapulču apmeklētības līmenis liecina par to, ka viss ir kārtībā, iedzīvotājiem nav nekādu neksaidru jautājumu un pretenziju! Tas ir kompliments domes darbam! Cilveki ir pilnībā apmierināti ar savu pašvaldību un ne par ko nesūdzas. Internetā kautko anonīmi pamuld, vairāk neko nevar, pat uz vēlēšanām nenāk.

pirms 6 gadiem, 2013.10.31 13:08

aina

tieši jau dēļ šī vienpusējā kurluma, kurš uztver tikai uzslavas, cilvēki nemaz nemēģina izteikt savu viedokli

pirms 6 gadiem, 2013.10.31 13:22

Jā,

Pēteris Veļeckis arī brīnās: „Kas tā tāda, kas man blakus apsēdusies? ”

pirms 6 gadiem, 2013.10.31 20:42

拉脫維亞人民共和國

pirms 6 gadiem, 2013.10.31 14:39

Ome

Mīļie bērni, iztulkojiet man , ko tie ķīnieši raksta !

pirms 6 gadiem, 2013.10.31 20:35

zemgaliete

不要写垃圾

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 11:41

fakts

期待越来越多的中国人加入里!

pirms 5 gadiem, 2013.12.12 14:20

Ozolnieku novadā