Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada dome ZVC kapitāldaļas pārdos par vismaz 300 tūkstošiem 3

Ozolnieku novada domes deputāti lēmuši pārdot visas domei piederošās SIA «Zemgales Veselības centrs» (ZVC) kapitāla daļas, informē pašvaldības pārstāve Evita Kairiša. Pieaicinot sertificētu vērtētāju, 160 817 kapitāla daļu pārdošanas sākotnējā vērtība noteikta 300 tūkstošu eiro apmērā. Kapitāla daļu pārdošanu organizēs domes Izsoles komisija, un tās varēs tikt pārdotas uz nomaksu ar samaksas termiņu 2020. gada 31. decembris.

Kā E.Kairiša iepriekš skaidroja aģentūrai LETA, kapitāldaļas plānots pārdot, jo domei, kurai pieder 23,3 procenti kapitāldaļu, nav izšķirošas ietekmes kapitālsabiedrībā un tā nevar ietekmēt ZVC dalībnieku lēmumus. Pirmpirkuma tiesības uz tām ir diviem citiem ZVC līdzīpašniekiem – Jelgavas novada pašvaldībai un PS «Kapitāla pārvaldes sistēmas».

Par kapitāldaļu atsavināšanas lietderīgumu Ozolnieku novada dome lēmusi jau 2015. gada novembrī.


Foto: katalogs.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Audit

par 300 t noteikti nepirks, 200 t vel ir cerība.

pirms gada, 2017.03.17 14:54

sķībais purns no laukiem

Izkrāpām no Valsts 16, 5 miljonus Ls un pārdosim par 0,3, mēs esam lauku biznesmeņi !

pirms gada, 2017.03.17 15:12

Ozolnieku novadā