Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novadā Izglītības pārvaldes vadītāju meklē atkārtoti 5

Kaut arī janvārī konkursā uz vakanto Ozolnieku novada Izglītības nodaļas vadītāja amatu bija pieteikušies 14 pretendenti, pašvaldības administrācija ir izsludinājusi atkārtotu konkursu, kura termiņš beigsies 1. martā. Atkārtotā konkursa nepieciešamību pašvaldība nekomentē. Konkursa komisijā bija novada domes priekšsēdētājs Pēteris Veļeckis, izpilddirektors Jānis Počs, kā arī Izglītības ministrijas pārstāve. Pašvaldības pārstāve Evita Kairiša informē, ka pēc 1. marta tiks rīkotas pārrunas ar atkārtotā konkursa Izglītības nodaļas vadītāja amata kandidātiem.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Šausmas !

Kas tas par novada domes priekšsēdētāju un kas tā par novada Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāju, ja nav spējīgi komentēt atkārtota konkursa nepieciešamību !

pirms gada, 2017.02.28 09:27

Varbūt

jāizsludina konkurss arī komisijai? Izklausās jau ''īstie".

pirms gada, 2017.02.28 20:02

Pavlovs

Laucinieku darbības nav saistītas ar viņu smadzeņu darbību.

pirms gada, 2017.03.01 10:07

Reālais

Konkurss jāatkārto, jo ir bijuši pieteikušies neprofesionāli kandidāti, ieskaitot Klāru .Paldies komisijai un deputātiem - kuri ir palīdzējuši katram sevi izvērtēt reāli. Vispirms vajag sakārtot savu skolu un nodrošināt izglītības kvalitāti un samazināt darbinieku stresu un iemācīties runāt ar darbiniekiem.

pirms gada, 2017.04.03 13:30

Anna

Un ko tad labu viņi ir atraduši? Nav nekādas informācijas. Neviens nav pietiekami labs?
Un ja Klāra tik slikta, varbūt vajag jaunu direktoru, kas skolā visu sakārtos?

pirms gada, 2017.04.08 11:20

Ozolnieku novadā