Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada pašvaldība aicina ziedot valsts svētku uguņošanai, to iedibinot par ikgadēju tradīciju 9

Latvijas Republikas proklamēšanas dienā Ozolnieku novada pašvaldība vēlas iedibināt jaunu tradīciju, par ziedojumiem rīkojot svētku uguņošanu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Pašvaldība publicējusi aicinājumu ziedot svētku uguņošanai, lai varētu radīt skaistu un atmiņā paliekošu svētku uguņošanu.

"Esam iecerējuši dibināt jaunu tradīciju, kad valsts dzimšanas dienu kopīgi svinam Ozolnieku novada teritorijā, lai mūsu cilvēkiem nebūtu jādodas uz kaimiņu pašvaldībām un jābūt kā ciemiņiem citu svētkos," aicinājumu motivēja pašvaldība.

Plānots, ka 18. novembrī novada iedzīvotāji pulcēsies laukumā pretī Ozolnieku Sporta centram, lai dotos kopīgā svētku gājienā ar lāpām, bet vēlāk pie Ozolnieku Tautas nama notiks novada amatierkolektīvu koncerts.

Par uzņēmēju un privātpersonu ziedojumiem svētku uguņošana notiek arī kaimiņos Jelgavā, kuras domē kā deputāts iepriekš darbojies Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš (LRA).


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 9

JOBilEJA

Ziedojumu jubileja-tik tālu esam nonākuši

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.24 10:32

Opaps

Vai bagātie un lepnie Ozolnieki ir nonākuši finansiālās grūtībās, ka jālūdz ziedojumi? Man likās, ka ziedojumus vāc tiem, kam pašiem par sevi parūpēties ir grūti.

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.24 11:32

Ome

Rāviņa mafijas pārvaldītajā un korumpētajā Jelgavā uzņēmējiem jāmaksā "nodevas", lai tiktu pielaisti pie pašvaldības konkursiem! Kādreiz ZZS valdīšanas laikos tā bijis arī Ozolniekos, taču tagad pēc varas maiņas ieviesta daudz atklātāka sistēma:)

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.24 13:15

Ozols

Interesanti vai Jelgavas novads arī taisīs savu uguņošanu? Un kur tas varētu notikt :)

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.24 13:13

mhh

Seskoņa sētā.

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.24 15:17

.

Principā tas nav nekas nosodāms, ka gaisā nešaus budžeta līdzekļus jeb nodokļu maksātāju naudu, kā tas ir Rīgā un Ušakovam. Cik paši saziedos, tik krāšņs būs salūts. Ir taču barabani par 20 eiro arī veikalos, 5 raķetes, un viss!

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.25 13:35

Tas pats Jānis

Mēs jau ziedojam - 62 centus no katra nopelnītā € - brīvprātīgi piespiedu kārtā. Ar to ir pa maz?

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.25 20:26

Elīna

Uguņošana tika noorganizēta pusstundu agrāk, nekā bija paredzēts pasākuma programmā, kas bija nopublicēta Ozolnieku avīzē un uz krāsainajām reklāmlapiņām, kas bija pastkastītēs.
Bērns palika neizpratnē, vecāki - vīlušies un saziedotie līdzekļi, jāsecina, izmantoti nelietderīgi.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.22 13:39

Ozolnieku novadā