Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada pašvaldība izsolīs zemesgabalu autostāvlaukuma izbūvei 5

Ozolnieku novada pašvaldība izsolīs zemesgabala apbūves tiesības ar mērķi izbūvēt Ozolniekos autostāvlaukumu, lēmuši novada domes deputāti.

Ozolnieku novada pašvaldības īpašumā ir zemes vienība teju 0,19 hektāru platībā Skolas ielā 2 Ozolniekos, uz kuras atrodas nefunkcionējošs ūdenstornis un divas sūkņu mājas. Zemesgabals pašvaldības funkcijām nav nepieciešams, tāpēc dome lēma rakstiskā izsolē pārdot apbūves tiesības uz zemesgabalu, kurā izsoles uzvarētājam būs jāizbūvē stāvlaukums.

Izsoles sākumcena būs vienreizēja maksa par zemesgabala apbūves tiesībām – 15 000 eiro. Savukārt nomas maksa nebūs zemāka par trim procentiem gadā no zemes kadastrālās vērtības.

Apbūves tiesības tiks piešķirtas uz 30 gadiem.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Nesapratu

Kam tajā vietā būs vajadzīgs autostāvlaukums?

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.27 15:30

Greex

Tiešām interesanti. Varētu būt, ka tiks ieviesti kādi ierobežojumi stāvēšanai pie ezera, un visus peldviesus dzīs uz to stāvlaukumu. Un pēc tam viņi biezā slānī tur slās pāri ielai - no stāvvietas uz Elvi un ezeru un atpakaļ. Būs šajā krustojumā vēl papildu jautrība...

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.27 16:08

Inga

Nu re - lai pērk Maxima, vai Tops, vai kas tur vēl un būvē savus veikalus ar stāvvietām to graustu vietā, kas tur tagad stāv!

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.27 17:55

ozo

Kam stāvlaukums ? Tuvumā esošiem uzņēmumiem , ambulancei . Kultūras namam . Reizēm TOP karstās dienās arī ezera apmeklētājiem .

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.05 22:46

Ozolnieku novadā