Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada pašvaldības nākamā gada budžets varētu būt par aptuveni 220 000 latu lielāks 1

Ozolnieku novada pašvaldībā ir sākts 2014.gada budžeta plānošanas darbs, un patlaban pašvaldība prognozē, ka nākamā gada budžets varētu būt par aptuveni 220 000 latu jeb 3% lielāks, nekā sākotnēji apstiprinātais šā gada budžets.

Ozolnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša aģentūru LETA informēja, ka patlaban visas pašvaldības iestādes gatavo budžeta plāna pirmos uzmetumus, lai pēc 2013.gada 15.novembra tos varētu izvērtēt, izveidojot kopējo budžeta plānu.

Savukārt, lai budžetu saplānotu iespējami precīzu, aptverot visas pašvaldības funkcijas, plānošanas darbs notiks līdz gada beigām, bet 2014.gada budžeta gala redakciju Ozolnieku novada dome apstiprinās janvārī, un patlaban tiek prognozēts, ka Ozolnieku novada pašvaldības 2014.gada budžets varētu būt par aptuveni 220 000 latu lielāks, skaidroja pašvaldības pārstāve.

Kairiša informēja, ka starp nākamā gada darbiem ir iecerēts atlicināt līdzekļus daļējiem Raubēnu ceļa rekonstrukcijas darbiem, apzinoties, ka kopumā šie darbi prasīs vairāk nekā miljonu latu lielus ieguldījumus, ko nebūs iespējams iekļaut viena vai pat divu gadu budžetos, kā arī paredzēts turpināt darbu pie gājēju un velobraucēju celiņu izveides Ozolniekos.

Lieli ieguldījumi būs nepieciešami tam, lai veiktu dzīvojamā fonda optimizāciju un atjaunošanu, tāpat plānots veikt jaunas katlumājas būvniecību Ānē. «Turpināsim sakārtot un siltināt pašvaldības iestādes, tāpat ir mērķis investēt ielu remontos, auto stāvlaukumu iekārtošanā, ielu apgaismojuma rekonstrukcijās, lokālo attīrīšanas iekārtu un tīklu būvniecībā, sakārtot ielas, ko šogad Ozolniekos skar Kohēzijas projekta darbi,» skaidroja Kairiša.

Konkrētus darbus publiskajā telpā varēšot nosaukt tad, kad kopējo pašvaldības budžetu apstiprinās domes deputāti.

Kā ziņots, šā gada sākumā apstiprinātais pamatbudžets šim gadam izdevumos kopumā bija plānots 7 067 153 latu apmērā. Pamatbudžeta ieņēmumu izpildes plāns ir 6 306 801 lats, ko papildina naudas līdzekļu atlikums gada sākumā 272 264 latu apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

semens

ja tā ir taisnība ka Ozolniekus ir apsēdušas klaidoņu čigānu ordas tad tas sakoptais skaistais pagasts būs pagalam cīcis pied--sīs visus kaktus viss kas nebūs stipri piesiets tiks nozagts posts un bēdas tai vietai kuru ir apsēduši šitie prusaki viņu dzīves moto ir nepārtraukti vairoties kā kukaiņiem krāpt mānīties un zagt turieties Ozolnieku ļaudis

pirms 5 gadiem, 2013.11.19 10:34

Ozolnieku novadā