Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada Pašvaldības policija varēs sodīt par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu 7

Turpmāk Ozolnieku novada Pašvaldības policijai būs pilnvaras sodīt par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu, lēmuši novada domes deputāti.

Lēmums pilnvarot novada policijas amatpersonas kontrolēt apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu pieņemts, lai veicinātu ceļu satiksmes drošību Ozolnieku novada teritorijā.

Tā kā policijai ir pienākums ievadīt informāciju par sodīšanu transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā, pašvaldībai jānoslēdz līgums ar Ceļu satiksmes drošības direkciju. Līgumu pašvaldības vārdā parakstīs izpilddirektors Andulis Židkovs.

Lēmumu par policijas pilnvaru paplašināšanu atbalstīja visi 15 domes deputāti.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Priekulis

Olozlnieku pašvaldība kļūst par attīstītāko 100 gades pašvaldību Latvijā .

pirms 5 mēnešiem, 2017.11.17 16:06

Resnais

sanāk, ka līdz šim 326. ceļazīmei Ozolnieku novadā bija tikai informatīva nozīme.

pirms 5 mēnešiem, 2017.11.17 23:32

es pats

Vairāk jau arī neko nevajadzēja,jo parasti vietas pietiek,lai nebūtu jāliek auto zīmes darbības zonā.

pirms 5 mēnešiem, 2017.11.18 16:19

Anna

Tiešām? Ožu staciju laikam neesi redzējis. Dažreiz pat iebraukt nevar ar visu to zīmi.

pirms 5 mēnešiem, 2017.11.29 11:16

Ak sausmas

Būtu labi Ja Tu resni te nekomentetu, visu laiku izcelies ar savu stulbumu

pirms 5 mēnešiem, 2017.11.18 10:11

Tas pats Jānis

Beidzot!
Buņģi no ZZS ar jehovieti nespēja to ieviest 8 gadus un šī iemesla dēļ zaudēja daudz naodokļu, kas aizgāja pašvaldībām, kuru vadītāji nesirgst ar kurlumu.
Paskatīsim, vai jau ir laiks šos nodokļus novadā atgriest. Vēl ir pāris neizdarītas lietas - pirmā sāpīgā ir ielu tīrītāji, kam novads maksā, bet kuri tīra tikai drauģeļiem lielās sētas un uz novada privātmāju ielām krājas bieza ledus un snega kārta.

pirms 5 mēnešiem, 2017.11.28 12:50

Vitālijs

Saules ielas iedzīvotājiem drīz būs nepatīkams pārsteigums - stāvvietu šiem uztaisīja, bet gribās jau likt tieši zem logiem, kur ir zīme (ko tie laikam neredz vai nesaprot), jo cik zināms 15gadīgi Audi tagad ir zagto auto topā. :)
Ja jaunā dome šo dulno novadu vedīs pie saprāta, iešu katram paspiest roku un pateikt paldies!

pirms 5 mēnešiem, 2017.11.28 19:39

Ozolnieku novadā