Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novada svētkos – «Dzirnas», Dons un «Dzelzs vilks» 1

27.jūlijā notiks tradicionālo Ozolnieku novada svētku «Ar saknēm novadā» pasākumi, ar kuriem šogad svinēs Ozolnieku novada 10 gadu jubileju, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Vasara un arī Ozolnieku novada svētki ritēs Dziesmu un deju svētku zīmē, bet svētkos uzstāsies gan vietējie kolektīvi un talanti, gan viesi, tostarp Žoržs Siksna un grupa «Dzelzs vilks», kas pārvērtīsies par «Jauno Jāņu orķestri».

Kā apkopojusi Ozolnieku Tautas nama direktore Rita Barona, svētku rītu pulksten 10 ievadīs ekskursija no Tautas nama - pastaiga pa novadu.

Savukārt 12 sāksies svētku gājiens no Ozolnieku vidusskolas stadiona. Pulksten 12.30 svētku atklāšanas ceremonijā sveiks jaundzimušos Ozolnieku novada bērniņus un tiks kopīgi dziedāta svētku himna «..Kopā..». Ozolnieku stadionā uzstāsies talantīgie Ozolnieku vidusskolas dziedātāji un dejotāji. «Pēc atklāšanas ceremonijas aicinām visus novada iedzīvotājus sagaidīt rībinošu pārsteigumu no gaisa,» pauda Barona.

Pulksten 14 bungu un kokļu tandēmā ieskanēsies ansambļa «Rūta» koncerts «Atstīgoju zelta kokli, nodziedāju skaņu dziesmu». Pulksten 15 uzstāsies atraktīvie Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības puiši - «Zelta talantu» dalībnieki - ar paraugdemonstrējumiem, bet no pulksten 16 - Latvijas cirka mākslinieku priekšnesumi. Pulksten 17 sāksies novada amatiermākslas kolektīvu uzvedums «Caur divām plaukstām gadi rit...».

Dienas garumā būs iespēja piedalīties aktīvas atpūtas atrakcijās, amatnieku darbnīcās, zinātnes elementu teātrī, pētīt zvaigznes planetārijā, kā arī apgūt prasmes desmit radošās darbnīcās, kuras piedāvās novada izglītības iestāžu pedagogi.

Pulksten 19 uzstāsies pūtēju orķestris «Zelmeri» ar populārā dziedātāja Žorža Siksnas piedalīšanos. Turpinājumā, pulksten 20.30, būs deju grupas «Dzirnas» izrāde «O'Fortuna», kurā «izdejota enerģijas bumbas sprādziena atbalss - neticams azarts cilvēcisko prieku dārzā, kurā ved ceļš uz kāroto laimi,» aprakstīja Barona.

Pulksten 22 pazīstamā grupa «Dzelzs vilks» ar solistu Juri Kaukuli piedāvās «Jauno Jāņu orķestri» - tā būs romantika, ironiska ķecerība un lipīgas melodijas mūsdienu tautas mūzikas koncertā. «Grupas muzikālais rokraksts neļaus palikt mierā nevienai, pat vissmagākajai kājai,» pauda Barona.

Pulksten 24 Ozolnieku naksnīgajās debesīs krāsosies koša dzimšanas dienas uguņošana, bet pēc pusnakts uzstāsies dziedātājs Dons un līdz rītausmai būs nakts ballīte ar DJ Normundu Rutuli.

Svētku gājienam vietējām iestādēm un uzņēmumiem jāpiesakās iepriekš.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kur tas viss notiks?

Brīvā dabā vai Kultūras namā? Ja brīvā dabā, tad kur?

pirms 6 gadiem, 2013.06.10 16:27

Ozolnieku novadā