Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novadā turpina novērst pavasara plūdu sekas

Ozolnieku novadā pavasara plūdu radītie postījumi Cenu pagastā jau ir novērsti, bet Salgales pagastā darbi vēl turpinās.

Ozolnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša aģentūru LETA informēja, ka Ozolniekunovadā plūdi skāra pašvaldības grants seguma autoceļus, tāpēc bija nepieciešams veikt ceļu remontdarbus, kas Cenu pagastā jau ir paveikti, bet Salgales pagastā vēl turpinās.

Kopumā septiņiem pašvaldības grants seguma autoceļiem, ko skāra pavasara plūdi, tiek uzvestas un iestrādātas dolomīta šķembas un drupinātā grants.Izmaksas daļēji tiks segtas gan no valsts, gan pašvaldības līdzekļiem, jo Finanšu ministrija no valsts budžeta programmas «Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem» piešķīrusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai naudu, ko VARAM tālāk sadalījusi, piešķirot Ozolnieku novada pašvaldībai 18 577 latus, kas veido 70% no kopējās zaudējumu tāmes 26 538 latu apmērā, informēja Kairiša.

Pašvaldība piešķirto naudu saņemts tad, kad visi plānotie darbi būs pilnībā paveikti un būs iespējams iesniegt ministrijai nepieciešamos dokumentus.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā