Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku svētku laikā notiks izzinoša ekskursija

Sestdien, 27.jūlijā, Ozolniekos norisināsies novada svētki ar plašu kultūras, sporta un izklaides pasākumu programmu, aģentūru LETA informēja Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrā.

Pulksten 10 svētki tiks atklāti ar ekskursiju, kuras dalībniekiem kopā ar gidu būs iespēja iepazīt un apmeklēt vairākus vēsturiski nozīmīgus un mūsdienās aktuālus apskates objektus.

Dodoties ekskursijā, būs iespējams uzzināt interesantus faktus par vietām, kam ikdienā iespējams ātri paskrienam garām un neaizdomājamies par to vērtību - Ozolnieku Tautas nams, stacija un Meliorācijas akmens. Par Ozolnieku novada rašanās pirmsākumiem un būtiskākajiem vēstures akcentiem būs iespējams uzzināt Ozolnieku novada muzejā.

Viena no pieturvietām būs arī Ozolnieku motosporta muzejs, kur ar savu unikālo motociklu kolekciju iepazīstinās tā vadītājs Alfrēds Zamockis. Ozolnieki ir ļoti sportisks novads un par to pārliecināties varēs, ielūkojoties sporta aizkulisēs Ozolnieku sporta centrā un Ozo ledus hallē. Savukārt paši savas sportiskās spējas ekskursijas dalībnieki varēs pārbaudīt uz brīvdabas vingrošanas rīkiem Veselības takā.

Ekskursija noslēgsies neilgi pirms pulksten 12 pie Ozolnieku vidusskolas, kur sāksies svētku gājiens atpakaļ uz centru, kam aicināti pievienoties arī ekskursijas dalībnieki.

Pēc gājiena Ozolnieku sporta centra stadionā līdz pat vēlai naktij norisināsies muzikāli priekšnesumi, būs pieejamas atpūtas un veiklības atrakcijas, darbosies amatnieku darbnīcas, planetārijs, zinātnes elementu teātris un novada izglītības iestāžu radošās darbnīcas ģimenēm, aizraujoši helikopteru, kinologu, ielu vingrošanas sporta biedrības paraugdemonstrējumi, cirka priekšnesumi un daudzas citas aktivitātes.

Ekskursiju vadīs vietējā gide Ina Jurģe, tā būs bezmaksas un tai nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā