Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par 2,5 tūkstošiem latu izveido Ozolnieku novada prezentācijas video 14

Šovasar tapis Ozolnieku novada prezentācijas video, kas desmit minūtēs stāsta par Ozolnieku novadu. «Video paredzēts novada prezentācijām, tas veidots tā, lai būtu noderīgs gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, gan tūristiem, stāstot par skaistākajām Ozolnieku novada vietām, vidi un iespējām, tāpēc teksts ierunāts gan latviešu, gan krievu, gan angļu valodā,» skaidro novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša.

Novada prezentācijas video izgatavoja SIA «Butafori», filmēšanas grupu vadīja un procesu koordinēja režisors Armands Ekštets.

Video izmaksas ir 2500 latu, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

«Sižets apzināti veidots tā, lai materiāls būtu aktuāls ilgtermiņā, atspoguļojot novadā radītos apstākļus un cilvēku pozitīvās emocijas,» atklāj E.Kairiša.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Ausma

Tiešām ļoti skaisti.
Izmaksas tādas arī var būt. Un, ja šis klips novadam piesaista kaut pāris nodokļu maksātājus, tad viss ir ļoti labi.
Paskat, piemēram, Jelgavas novads acis nemirkšķinot izmet desmitiem tūkstošu par auto nomu. Atdeves nekādas.

pirms 6 gadiem, 2013.09.10 14:48

Jelgavnieks

Nu kkas nav riktīgi, trīcoši kadri, dažādas krāsas kadri? daži video gabali redzēti iekš jūtubes? man nešķiet ka tas maksā tādu naudu..... esmu redzējis kā filmētāju grupa pa 1000-1500 ls uzfilmē tādu darbu ka nemaz neatšķiras no ārzemju studijām, video patiešām ir baudāmi. Laikam filmētājs kādam radinieks ne? Un tā bals no Latvijas Radio ir drūma.... man nepatīk 4/10

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 09:52

nO MALAS

Nu tad parādi kādu savu video kritiķi!

No kritiska novērtējuma saprotu ka tev skauž ka tu netaisīji video?

bet kad būtu jātaisa atad apsēstos un domātu kā labāk!

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 10:30

laasma

Prieks, ka beidzot Ozolnieku novads ir sācis kaut kā sevi arī vizuāli prezentēt. Vienmēr var gribēt labāk, pietrūkst vienojošais elements kas saturu saturētu kopā un aizvestu līdz kulminācijas brīdim, bet aizmigušais bēbis noslēgumā "izglābj" un paliek pozitīvs iespaids. Tā turpināt!

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 09:58

m.

Ir ok bet apskatieties kada ir Ozolnieku galvenā iela - Melioracijas iela - visa vienos ielapos. Un tad noejiet pa lidzas esošo gajeju ietvi, tā ir izgatavota no izpuvušām betona plaksnēm (ja jums nav nauda jaunām tad aizsutiet simts-latniekus lai aizlej ar betonu tos caurumus)

3:43 minutē un vel daudzos kadros redz Kastaņu ielas ielāpus, gaišums gan tā sagriezts ka pazud kontrasts.. :)

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 10:48

Kāzu Viesis

Ko ieteiksi darīt ? Ir arī domas, idejas, argumenti, izmaksu aprēķini? Jebšu tikai izlēji žulti ?

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 12:52

m.

Nepatik pakauzha kas ir veidota uz nodokļu reķina

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 13:04

Ozolnieks

Teikšu godīgi, šis video nav tāds, lai es ar patiesu lepnumu to kādam rādītu. :((( Un nevajag šeit demagoģiju "kur tad jūsu pašu video". Galu galā tāpēc jau tiek algoti profesionāļi, kuri ir atbildīgi par to.

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 11:27

Kažox

Patiešām atgādina Padomju laiku kinožurnālu. Vienīgi toreiz Borisa Podnieka balss bija jau vien ko vērta. Materiālā nav pilnīgi nekādas odziņas, pilnīgi nekāda stila. Šādus varētu štancēt tūkstošiem, bet mēs taču esam OZOZLNIEKU NOVADS!!! Mēs esam pelnījuši ko daudz progresīvāku, dinamiskāku un labāku, savādāk tā medus liešana un klasiskā mūzika (visu cieņu, bet ne šādā materiālā) un 10 minūšu garumā... Nu piedodiet, tas ir garām un vēl par 2500 LVL:(

pirms 6 gadiem, 2013.09.04 10:42

Tas pats Jānis

Mjā, tā sagrozīt krāsu balansu, lai no publiskajiem materiāliem savāktie video izskatītos nebaudāmi, vajag vēl mācēt.
Varu saderēt, ka daudzi citi mākslinieki spētu šo darbu izdarīt labāk, ja ne lētāk. Bet nu mums jau der arī tā. Par 100ls nodoklīti gadā, ko gandrīz katrs privātmājas īpašnieks ienes jau neko daudz skaistāku nevar izveidot...

pirms 6 gadiem, 2013.09.11 13:00

delfins

neobjektīvs Ozolnieku atspoguļojums,man tas nepatīk

pirms 6 gadiem, 2013.10.03 12:20

Ozolnieku novadā