Par Ozolnieku novada izpilddirektoru ievēl valsts darbā pieredzējušo Židkovu 5

Ar 13 klātesošo deputātu vienbalsīgu lēmumu ceturtdien domes sēdē par Ozolnieku novada pašvaldības izpilddirektoru tika ievēlēts pieredzējušais Andulis Židkovs, kurš ir bijis augsta līmeņa valsts darbinieks.

Pirms domnieku balsojuma Zaļās partijas deputāte Rasma Skruļa pajautāja, vai A.Židkovs ir iepazinies ar vietējiem apstākļiem, bet “Vienotības” deputāts Uldis Ainārs uzdeva trīs pārbaudes jautājumus, kuros noskaidroja, vai izpilddirektora kandidāts zina, cik novadā iedzīvotāju, cik apjomīgs ir pašvaldības budžets un cik novadā skolu. Jautājumā par skolu skaitu A.Židkovs saminstinājās, taču ar priekšāteicēju palīdzību tika atbildēts pareizi.

Saņēmis apsveikumus, A.Židkovs palika domes sēdē un arī izteica priekšlikumu, ka vienu darbadienu pašvaldībai būtu jāstrādā līdz septiņiem vakarā, tādējādi uzlabojot tās pieejamību iedzīvotājiem. Pamatojot savu vēlēšanos strādāt Ozolnieku novada pašvaldībā, A.Židkovs minēja, ka nevēlas “pa pasauli dauzīties” un ka tā ir izdevība strādāt tuvāk “mājām, kas ir tepat aiz meža”. Darbu Ozolnieku pašvaldībā A.Židkovs sāk ar piektdienu, 18. augustu.

Jau iepriekš ziņots, ka konkursā uz pašvaldības izpilddirektora amatu bija pieteikušies 28 kandidāti. 1969. gadā dzimušais A.Židkovs karjeru valsts darbā sāka 1997. gadā kā vecākais referents Satiksmes ministrijā. Tur viņš uzkalpojās līdz Investīciju departamenta direktora un valsts sekretāra vietnieka amatam. Vairākus gadus viņš ir vadījis akciju sabiedrības “Pasažieru vilciens” valdi, bija valsts SIA “Autotransporta direkcija” valdes loceklis. Pēdējo pusotru gadu A.Židkovs bija neatkarīgs konsultants, darbojās ES finansētā projektā Moldovā. A.Židkovs ir ieguvis inženiera bakalaura grādu LLU Tehniskajā fakultātē, bet maģistra grādu ekonomikā LLU Ekonomikas fakultātē. Viņš ir papildinājis zināšanas Latvijas Universitātes Starptautisko attiecību institūtā, kā arī dažādos kursos ārzemēs.


Foto: Gaitis Grūtups

Pievieno komentāru

Komentāri 5

žuļiku komanda

tāds liels speciālists un iet strādāt uz laukiem....vai tik neliek aiz krāga, kā arhitekts>>>>

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.18 20:24

Neizpratne

Kā lai šo saprot??? - "Saņēmis apsveikumus, A.Židkovs palika domes sēdē un arī izteica priekšlikumu, ka vienu darbadienu pašvaldībai būtu jāstrādā līdz septiņiem vakarā, tādējādi uzlabojot tās pieejamību iedzīvotājiem."
Ozolnieku dome taču jau sen kā vienu dienu nedēļā strādā līdz plkst.19:00!!!!

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.18 21:02

Raimonds

Savādi gan, ka ar tik lielu pieredzi valsts darbā vajadzēja “pa pasauli dauzīties”.

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.18 23:44

asdfgh

augsta liimenja valsts darbinieks noziimee to, ka maak novelt atbildiibu, maak izvairiities no probleemaam un futbolu speeleet, kaa arii ir slinks un negrib straadaat....un jaanaak straadaat uz pasvaldiibu jo citur nekur nenjem.

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.20 20:51

Reinis

Bet kompetences viņam pietiks lai atpiņķētu to zemnieku partijas savīto blatu tīklu

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.24 10:21

Ozolnieku novadā