Par Ozolnieku pašvaldības izpilddirektoru virzīs Anduli Židkovu 6

Ozolnieku novada pašvaldības izpilddirektora amatam izvirzīts Andulis Židkovs, “Ziņām” apstiprināja pašvaldības pārstāve Līga Tamberga. Izpilddirektors vēl jāapstiprina domes sēdē, kas paredzēta 17. augustā.

Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš (LRA) aģentūrai LETA  skaidrojis, ka A.Židkovs šim amatam izraudzīts konkursā, kurā pieteikušies 28 kandidāti, no kuriem četri aicināti uz pārrunām klātienē. Vērtēšanas komisija ir noklausījusies kandidātus un pieņēmusi lēmumu domes sēdē izpilddirektora amatam virzīt A.Židkovu.

Kā vēsta LETA, no 2009. līdz 2011.gadam A.Židkovs bija akciju sabiedrības “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs, savukārt vairākus gadus pirms tam strādāja Satiksmes ministrijā – bija valsts sekretāra vietnieks un Investīciju departamenta direktors. 2011. gadā A.Židkovs atstāja “Pasažieru vilciena” vadītāja amatu un turpmākos trīs gadus darbojās valsts SIA “Autotransporta direkcija” valdes locekļa amatā. Pēdējos gados bijis Eiropas Komisijas eksperts.

Jau ziņots, ka konkurss uz Ozolnieku novada pašvaldības izpilddirektora amatu tika izsludināts, jo līdzšinējais pašvaldības izpilddirektors Jānis Počs 21. jūlijā pārtrauca darba attiecības ar Ozolnieku novada domi.

L.Tamberga apstiprināja, ka Vērtēšanas komisija ir noklausījusies kandidātus un pieņēmusi lēmumu arī par Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītāju. Šajā amatā nolemts apstiprināt Elīzu Justi. Kā ziņo L.Tamberga, viņa sāks darbu 1. septembrī un deputātiem nav jāapstiprina.

Konkursā uz Ozolnieku novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītāja amatu bija pieteikušies 14 kandidāti.

“Ziņas” jau rakstīja, ka, izvērtējot novada Izglītības nodaļas, Kultūras nodaļas, kā arī Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļas vadītāju darba apjomu un funkcijas, novada domes deputāti jūlija sēdē lēmuši, ka ir lietderīgi veidot vienu pašvaldības struktūrvienību – Izglītības, kultūras un sporta daļu. “Mazāk priekšnieku, vairāk darītāju,” lēmumu komentēja novada domes priekšsēdētājs D.Liepiņš, to pamatojot ar resursu un darbību koncentrēšanu. “Ir trīs priekšnieki, kas atbild par visu kaut ko. Visai struktūrai – izglītībai, kultūrai, sportam un arī jauniešiem, kas ir zem izglītības, – jāstrādā vienā kopīgā komandā,” tā D.Liepiņš. Uz jautājumu, vai izglītība, kultūra un sports nav pārāk atšķirīgas jomas, lai tās pārraudzītu viens cilvēks, viņš atbildēja noraidoši. “Vadītājam jābūt ar spēju vadīt. Jebkurā izglītības iestādē ir jaunieši, kaut kas ar kultūru un sportu saistīts. Katrā no nozarēm tāpat būs kāds speciālists, kas koncentrēsies tikai uz šo nozari, lai pārraudzītu tās laukumu. Visi būs pakļauti vienai struktūrai. Sadarbība, esmu pārliecināts, būs daudz labāka.”


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ess

Andulis Žuliks, Daiņa Žulika Nodokļunemksātāja čoms:)

pirms 7 mēnešiem, 2017.08.08 15:01

Žagata

Labu veiksmi darbos!
Grūti gan saprast, ko tik ienesīgus &****uot;Locekļa&****uot; amatus ieņēmis personāžs darīs pašvaldībā...

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.08 19:39

iedzīvotājs

Tad nu gan stipri pazemināts,bet OZOLNIEKIEM noderīgs....

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.08 21:16

Anna

Un kas tad vadīs Branku PII, ja tā vadītājai E.Justei tagad cits amats?

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.10 10:54

3.14...

Līdz kādam prāta aptumsumam nonākuši Ozolnieku laudis, par pašvaldības priekšnieku izvēloties kriminālnoziedznieku?

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.11 00:59

Zinu

ka noderēs! Spriedīsiet pēc darbiem - nav ko iepriekš muldēt, ja cilvēku nezin! Un, ja pamainīsies Rīgas gaisotne- būsiet vispār priecīgi!

pirms 6 mēnešiem, 2017.08.16 17:48

Ozolnieku novadā