Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārkrāsos Ozolnieku «grafiti mākslinieka» apķēpātās mājas 4

Ozolnieku novada pašvaldība lēmusi, ka nevienam no informācijas sniedzējiem par iespējamo huligānu, kas pagājušā gada beigās apzīmēja vairākas mājas Meliorācijas ielā, atlīdzību neizmaksās. Šomēnes pašvaldības uzņēmums «Ozolnieku KSDU» plāno sakārtot ēku fasādes.

Ozolnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša skaidro, ka pagājušā gada beigās pēc informācijas publicēšanas pašvaldības mājas lapā novada Pašvaldības policija saņēma vairākas ziņas par iespējamajiem «grafiti māksliniekiem», kas apķēpājuši renovētās ēkas Meliorācijas ielā 19 un 21. «Tomēr, pārbaudot informāciju, tika konstatēts, ka tā neatbilst patiesībai,» E.Kairiša pamato, kāpēc pašvaldība lēmusi, ka neviens no ziņu sniedzējiem nav pelnījis 300 latu, ko iepriekš pašvaldība izziņojusi kā atlīdzību.

Līdz šim «grafiti» autors Ozolniekos izpaudās uz mazāk nozīmīgām ēkām, tāpēc ķēpājumus bija iespējams savlaicīgi likvidēt pārkrāsojot. Meliorācijas ielas māju sakārtošana prasīs ievērojamus līdzekļus. Krāsas noņemšana vien izmaksājusi 150 latu, informē apsaimniekotājuzņēmuma «Ozolnieku KSDU» valdes priekšsēdētājs un no partijas «Vienotība» novada Domē ievēlētais deputāts Mārtiņš Prīsis. Vienu māju plānots krāsot 25.jūnijā, par otru māju vēl paredzēta vienošanās par konkrētiem datumiem.

E.Kairiša apgalvo, ka vainīgais tika notverts, pateicoties Pašvaldības policijas operatīvajai darbībai. «Ar vainīgo ir noslēgta vienošanās par nodarīto zaudējumu atlīdzināšanu,» piebilst pašvaldības pārstāve.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 4

tuttii

Prīsim nav interešu konflikts, būdams deputāts un valdes priekšsēdētājs?

pirms 6 gadiem, 2013.06.18 20:12

?

Vai kāds nevarētu pateikt tā vainīgā vārdu un uzvārdu, lai Ozolnieku iedzīvotāji zinātu, kurš ir "mākslinieks"....

pirms 6 gadiem, 2013.06.18 21:54

!

Māksliniekam nav vārds un uzvārds, bet pseidonīms. Šoreiz viņam uzliek sodu, bet pēc laika Ozolnieki varēs lepoties ar evolūciju mākslā.

pirms 6 gadiem, 2013.06.19 13:56

Ozolnieku novadā