Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība bijušajam Saeimas deputātam Liepiņam piederošam uzņēmumam pārdos īpašumus Ozolniekos 5

Trīs zemesgabali Viktorijas ielā Ozolniekos tiks pārdoti bijušajam Saeimas deputātam Dainim Liepiņam (LRA) piederošajam uzņēmumam SIA «G.R.B. Investīcijas», lēmuši Ozolnieku novada domes deputāti.

Viktorijas ielā 32, 34 un 36 atrodas uzņēmuma piederošās ēkas, līdz ar to SIA «G.R.B. Investīcijas» vēlas izpirkt pašvaldības zemi, uz kuras atrodas būves.

Zemesgabali Viktorijas ielā 34 un 36 nedaudz pārsniedz 0,1 hektāru. To atsavināšana plānota par brīvu tirgus cenu, iepriekš veicot īpašumu novērtēšanu.

Savukārt vēlmi iegādāties pushektāru plašu gabalu Viktorijas ielā 32 uzņēmums izteicis jau iepriekš. Nekustamā īpašuma novērtēšanas komisija lēmusi, ka atsavināmās zemes vienības nosacītā cena ir 35 900 eiro. Par šādu cenu pašvaldība arī gatava pārdot zemesgabalu.

Firmas.lv informācija liecina, ka SIA «G.R.B. Investīcijas» darbības joma ir nekustamais īpašums, īpašumu iznomāšana un pārvaldīšana. 2015. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 236 889 eiro, bet zaudējumi sasniedza 106 557 eiro.

Jau vēstīts, ka Augstākās tiesas Krimināllietu departaments atstājis negrozītu Zemgales apgabaltiesas spriedumu, ar kuru atzīta Liepiņa vaina nepatiesu ziņu sniegšanā amatpersonas deklarācijā un viņš sodīts ar naudas sodu trīs minimālo mēnešalgu apmērā, tas ir, 1080 eiro. Līdz ar to spriedums stājās spēkā un Liepiņš zaudēja Saeimas deputāta mandātu.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 5

amtnieks

Tā arī nesapratu kāds sakars tam, ka Liepiņa uzņēmums darbojas ar nekustamajiem īpašumiem, kas pats par sevi nav nekāds noslēpums nevienam Jelgavā un tās apkārtnē, un to , ka viņu notiesājuši par deklarācijas aizpildīšanu! Vai tik ZZ nesāk nodarboties ar priekšvēlēšanu melno PR pēc Rāviņa un ZZS pasūtījuma?!

pirms gada, 2017.02.28 11:47

....

Pēterīša komanda sāk darboties?

pirms 5 mēnešiem, 2018.02.09 22:14

Rolands Rozentāls

Tad ko tagad ZZ par katru pilsoni rakstīs , ko kurš nopircis , un kā nopircis. Sviesc.

pirms gada, 2017.02.28 18:03

....

Un labi ir, ka Ozolnieku zemi un īpašumus iegādājas pašu Ozolnieku cilvēks, nevis kādi maskavieši vai dāņi! Paskatieties, kā sakopti stūrīši Ozolniekos, kur saimnieko Liepiņi!

pirms gada, 2017.03.03 21:13

....

Šim es tiešām piekrītu. Lai veicas, Liepiņa kungs!

pirms 5 mēnešiem, 2018.02.09 22:12

Ozolnieku novadā