Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēc 20 gadu darba Ozolnieku sociālās aprūpes centru atstāj Kroģere 22

Ozolnieku novada pašvaldība izsludinājusi konkursu uz sociālās aprūpes centra “Zemgale” vadītāja amatu, jo Astrīda Kroģere, kas šo iestādi vadīja divdesmit gadu, plāno doties pelnītā atpūtā. Pretendentu pieteikumi tiek gaidīti līdz 8. decembrim.

Astrīda Kroģere teic – atlūgumu viņu atbrīvot no direktora amata uzrakstījusi, jo uzskata, ka ir pienācis laiks doties pelnītā atpūtā. Direktore ir strādājusi, jau saņemot vecuma pensiju. Padomju laikā ir bijusi dažādos vadošos amatos Jelgavas rajonā. “Domāju, ka esmu pietiekami daudz divdesmit gados ielikusi sirdi un dvēseli. Tagad man ir pienācis laiks, kad gribu drusciņ atpūsties,” teic A.Kroģere. “Vecos cilvēkus, par kuriem esmu rūpējusies, es mīlu un mīlēšu arī turpmāk. Viņi man ir devuši spēku, nevis negācijas,” uzsver A.Kroģere.

Pēc Ozolnieku novada domnieku ieteikuma 2014. gadā sociālās aprūpes centrā tika ieviests direktora vietnieka amats, kurā starp 20 pretendentiem tika izvēlēta Zane Izkalne, kas arī strādā tagad.

2016. gadā Astrīda Kroģere bija nominēta konkursam “Gada cilvēks Ozolnieku novadā” nominācijā “Mūža ieguldījums”.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 22

Virsraksts

Nav ētiski virsrakstā rakstīt tikai uzvārdu!

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.26 23:20

Dore

BEIDZOT vecie komuņagas tiek nolikti vēstures mēslainē. Jelgavas lauķis gaida savu kārtu.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.27 09:03

Vilnis

Nu tad beidzot varbūt kārtība iestāsies.Tik šausmīgi daudz netaisnības valdīja tajā iestādē.Nepietika kad maksāja mēneša maksu par ievietoto-(tajiem) cilvēkiem aprūpes centrā Zemgale.Vel bija jāmaksā jādod nauda Astrīdai aploksnē-kad nedevi izmeta vecos cilvēkus uz ielas.Nu ļoti daudz sliktais ir pārdzīvots šajā iestādē.Cerams kad tagad viss uzlabosies.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.27 12:46

Spēcīga šķira laucinieki

Lauciniekus no amatiem var tikai iznest, paši prom neiet.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.27 15:42

Gudriniek

Ko tu bez tiem lauķiem estu?Ar degunu pa bruği braukat nav māksla

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.27 16:19

Rauys

Kārtējais A.Grūtupa reklāmraksts par A.Kroģeri,kas beidzot atstāj siltu vietu.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.27 16:42

Rita

Jāpuekrīt daudziem komentětăjiem....īpaśums ir arī mums měğinăts izprasīt...un kad nesanăca,tad drausmīga attieksme bija no viñas puses.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.27 19:42

Iveta

Jaa,taa ir taisniiba,tas bija Krogeres pirmais jautaajums manai tantei,tas pats istabas biedrenei.Tantei ieteikums,ka daavinaajuma liigumus varot lauzt,bet otro nolamaaja par mulki,ka iipasumu paardevusi.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.28 15:04

Jānis

Nekritizēsim tik bargi tikai Astrīdu Kroģeri. Varbūt paskatīsimies arī uz pārējiem pašvaldībā šobrīd strādājošajiem pensionāriem un novērtēsim, kas viņiem rūp vairāk – piepelnīties pie pensijas vai atbildīgi strādāt novada iedzīvotāju labā.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.27 21:05

Edīte

Esmu šokēta par negatīvajiem komentāriem! Laikam katram sava pieredze. Es varu teikt tikai to labāko. Mana mammīte šajā pansionātā pavadīja sava mūža pēdējos mēnešus. Visa personāla attieksme bija ļoti laba. Mammīte bija apkopta un pabarota. Kad mammīte aizgāja viņsaulē, arī izvadīt palīdzēja pansionāts. Paldies par darbu, Kroģeres kundze!

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.28 10:46

Hugo

Ko jums tas maksāja?

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.28 11:34

Edīte

Maksāju līgumā noteikto summu - 17 Eur dienā. Maksāju starpību ko nesedza mammas pensija un kopšanas pabalsts.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.28 11:40

Vilnis

Tā nav-kam tur ir vecāki tas ļoti labi visu zin kā tur ir.Es ar ievietoju vecu cilvēku nezinot kas un kā,no malas jau izskatījās labi.Pieņēma ļoti laipni-laikam izstrādāta taktika ir šāda.Kad sāku vadāt pa slimnīcām un ārstiem ievietoto cilvēku ārsti mas sāka atvērt acis-ko pie Kroģeres tur jau tā un šitā.Neticēju.Gāja laiks un sākās viss-nepietika ar dienas kaudu 17.sāka prasīt konvertu (cik interesējos konvertā jābūt vismaz 500.E.)Ja nē lika noprast kad izmetīs uz ielas.Tur ir tāda daktere Beire-kas ar iesākumā ir laipna bet pēc tam liek nojaust kad vajag smērēt-nesmērējām.Pateica tiešā tekstā man jūsu vecene nav vajadzīga un atteicās ārstēt.Cita cilvēka teiktais ar kuru esam ciešā kntaktā patreiz-strādā tieši tādā pašā iestādē citur.Viņai Kroģere pieņēma tēvu-viss iesākumā ļoti laipni,tad sāka prssīt kukuli-iedeva pēc mēneša izmeta uz ielas veco cilvēku un 500 iemeta sejā devējam...Cik var noprast kāds pārsolija un iedeva vairāk,bija vajadzīga šī vieta....Daudzi darbinieki lietveži ir aizgājuši prom no Kroģeres jo nav izturējuši šo sistēmu.Vajag tikai parakņāties un atklāsies patiesība-tikai kam tas interesē un kam vajadzīgs-rētas ar laiku dzīst....

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.28 12:27

Edīte

Negribu jau te strīdēties! Iespējams ka jums visiem taisnība. Mana pieredze, laikam, par īsu. Mana mammīte tur nodzīvoja nepilnus trīs mēnešus. Kas to zin kā būtu, ja dzīvotu ilgāk.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.28 16:44

eg

Visu cieņu Astrīdas kundzei! "Sirma galva jāgodā",ļoti vēlētos ,lai arī jaunais direktors rūpīgāk izvērtētu un nesagrautu visu to,ko paveikusi patreizējā direktore! Paldies par paveikto ,emocionāli grūto ,darbu un labu veselību , enerģiju ikdienu!

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.29 14:07

liene

Šis komunistu,čekistu,partijnieku pūznis iz jāsagrauj un jāsāk viss no jauna ar cilvēcīgu attieksmi pret tur dzīvojošajiem un viņu tuvajiem cilvēkie.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.29 14:25

nu brīnums gan

Vai tiešām direktore nezināja,ka tā saucamās vēlās vakariņas-dažus cepumus vai karameles nomet launagā ,tēja jau tā remdena ,vēlajās vakariņās-auksta.Virtuve un sadale sevi neapgrūtina.Gan jau vecīši apēdīs, un vēl interesanti ar mobīlajiem sakariem,reti ,kad var normāli parunāt,TELE 2 teica,ka tīkla pāklājums tur labs.Speciāli ko dara,lai vecīši ko nepastāsta?

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.30 22:46

nu...

tātad jaunai tomēr būs direktors...

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.02 19:19

Nauris

Tas ir nenormāli, ka pensionāriem atļauj aizpildīt visneiedomājamāko "locekļu", kādu tagad ir pilna Latvija, kur vien klausies vai lasi, direktoru, pārvaldnieku, priekšsēdētāju un līdzigu klerku amatus, vienlaicīgi saņemot gan algu, gan pensiju. Izņēmus varētu būt izcili ārsti, pedagogi, zinātnieki, ļoti īpaša fiziskā darba izpildītāji, kad uz šādu īpašu darbu amatiem nebūtu iespējams atrast cilvēkus - nepensionārus. Pārējiem būtu jāizvēlas , vai nu pensija vai alga. Tad uz ārzemēm nebūtu jābrauc normālajiem jaunajiem cilvēkiem, kuri beiguši normālās augstskolas, ne jau nu krūmu universitātēs iegādājušiem diplomus, lasīt zemenes, sēnes, gliemežus vai zooparkos ziloņiem kules šūpot.

pirms 7 mēnešiem, 2017.12.14 18:48

Ozolnieku novadā