Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieteikties veikala izbūves tiesībām Ozolniekos var līdz decembra vidum 1

Ozolnieku novada pašvaldība izsludinājusi rakstisku izsoli par apbūves tiesībām uz zemesgabalu "Krogzemji" Ozolniekos ar nosacījumu, ka uz tā jāuzbūvē pārtikas un pirmās nepieciešamības preču veikals, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Apbūves tiesības tiek piešķirtas uz 30 gadiem no līguma noslēgšanas dienas, taču ar tiesībām to pagarināt. Rakstiskās izsoles sākuma cena ir 50 000 eiro – vienreizēja maksa par zemes gabala apbūves tiesību piešķiršanu –, un nomas maksa par zemes lietošanu ne zemāka par trim procentiem gadā no zemes kadastrālās vērtības.

Izsoles dalībnieki savus piedāvājums var iesniegt līdz 15. decembrim.

Jau vēstīts, ka ar astoņu deputātu balsīm Ozolnieku novada domē atbalstīts lēmums pārdot rakstiskā izsolē apbūves tiesības uz zemes gabalu "Krogzemji" Ozolnieku centrā, kur paredzēts veikals.

Lēmums pieņemts, balstoties arī uz vietējo iedzīvotāju aptauju, kas veikta pašvaldības mājaslapā. 111 no 203 aptaujātajiem pauduši, ka Ozolniekos nepieciešama vēl viena tirgotava, bet 92 bija pret šādu ieceri, liecina aptaujas rezultāti.

Plānots, ka veikals atradīsies teju 0,8 hektārus plašā zemesgabalā – stāvvietā – netālu no novada domes, pirmsskolas izglītības iestādes "Pūcīte", ledus halles un baznīcas.

Zemesgabala nomniekam būs jāuzbūvē pārtikas un pirmās nepieciešamības preču mazumtirdzniecības veikals, objektā jānodrošina bankomāts, kā arī bezmaksas un brīvi pieejamas tualetes, kuru uzturēšanu pilnībā par saviem līdzekļiem nodrošinās izsoles uzvarētājs. Uz zemesgabala jāveic auto stāvlaukuma paplašināšana, tai skaitā lietus ūdens novadīšanas sistēmas izbūve, nodrošinot stāvvietas, kas ir bezmaksas un bez stāvēšanas laika ierobežojumiem, vismaz 100 automašīnām.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Dubultmorāle

Kad Liepiņš ledushalli un bāru būvēja, tam autostāvvietu paplašināt nelika, kaut to būvējot samazināja stāvlaukumu, bet piparbodītei pusozolnieki būs jāsaved kārtībā.
Turklāt aptaujā par veikalu tā vieta minēta netika un cilvēki balsoja par veco elvi.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.17 17:57

Ozolnieku novadā