Sveikti konkursa «Ozolnieku novada Gada cilvēks» laureāti (FOTO) 14

Valsts svētku priekšvakarā Ozolnieku Tautas namā godināti konkursa «Ozolnieku novada Gada cilvēks» laureāti, informē pašvaldība.

Par novada Gada cilvēkiem atzīti Gunārs Barups (nominācijā «Mūža ieguldījums»), Elīza Juste («Gada cilvēks izglītībā»), Ilze Beķere («Gada cilvēks kultūrā»), Antra Plotņikova («Gada cilvēks pašvaldības darbā»), Marina Cīrule («Gada cilvēks sportā»), Einārs Ervīns Deribo («Gada jaunietis»), Andris Skolmeistars («Gada uzņēmējs»), «Caunīšu» saimnieks Jānis Rubenis (nominācijā «Gada saimnieks savā sētā») un Lāsma Cimermane («Gada cilvēks»).

Savukārt pateicības saņēma konkursam pieteiktie Ozolnieku novada iedzīvotāji. Viņu vidū Janīna Masteiko, Lolita Meinharde, Sigita Aleksandrova un Anda Silgaile («Gada cilvēks izglītībā»), Maija Sproģe un Mārīte Skrinda («Gada cilvēks kultūrā»), Una Tiliba («Gada cilvēks sportā»), Raimonds Zariņš un Irēna Rituma («Gada cilvēks»), Veronika Tihomirova («Gada jaunietis»), Sandra Zvejniece un Inguna Bergmane («Gada cilvēks pašvaldības darbā»), Astrīda Kroģere («Mūža ieguldījums»).

Visvairāk sveicamo bija nominācijā «Gada saimnieks savā sētā», kur pateicību saņēma Agnese Arāja (Pļavu iela 2, Garoza), Andris Dūmiņš («Džammas», Cenu pagasts), Dainis Segliņš («Ceriņi», Salgales pagasts), Lauris Vecmanis (Pļavu iela 4, Garoza), Līvija Liepiņa («Līcīši», Cenu pagasts), Una Tiliba (Aizupes iela 93, Ozolnieki).

Klātesošos sveica Ozolnieku amatierteātra aktieri un koris «Līga».


Pašvaldības foto

 

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Tas pats Jānis

Antras Plotņikovas privatizācijas laika "labie darbi" daudziem iedzīvotājiem neizdziest no atmiņas.

pirms gada, 2016.12.10 15:30

sportists

Sporta nominācijā viennozīmīgi - Marina, profesionālis savā darbā. Prieks.

pirms gada, 2016.11.23 19:50

olga

Gada cilvēks izglītībā - smiekli nāk... Liek četrus gadus vecam bērnam rakstīt paskaidrojumu par izdarītu nedarbu... Tehniskos darbiniekus vispār par cilvēkiem neuzskata.

pirms gada, 2016.11.23 20:33

Andris

Vai nevajadzēja painformēt, par kādiem nopelniem šie uzšūpoti slavas augstumos?

pirms gada, 2016.11.23 22:23

olegs

Justes kundze! Jūsu labie darbi, kur? Viss ir uzspēlēts teātris un silta darba vieta, lai studētu doktorantūrā!

pirms gada, 2016.11.24 22:25

Anna

Jā, man arī gribētos redzēs šīs personas lielo ieguldījumu izglītībā..

pirms gada, 2017.02.05 12:48

Lijva

Ka var domenet Krogeri,ja par vinu ir tik daudz negativu komentaru.Ja,ka lai neatzime par muza ieguldijumu partijas komunistei LPSRS kam visā Jelgavas elita bija draugos un roka roku mazgā!!!

pirms gada, 2016.11.26 12:24

piedreīgā

Ozolniekos atkal ir stihiska nelaime- uzkritis sniegs...cilvēkiem jābrien pa sniegu, nav kas iztīra ne ielas, ne autobusu pieturas. Ne tehnikas, ne cilvēku. Par Pansionāta vides pieejamību pat nav ko runāt, jo no autobusa pieturas līdz tam nevar nokļūt. Jāpārvar sniegu, ledus kukuržņu kaudzes...Ne par vienu Ozolnieku deputātu neiešu vēlēt. Viņiem neinteresē pansionāta iemītnieki- vecie ļaudis, invalīdi ar kustību vai redzes traucējumiem, pansionāta darbinieki, kuriem jāiet uz darbu.

pirms gada, 2016.12.05 14:29

Tas pats Jānis

Ja kārtīgi tīrīs ietves, tad maz naudas paliks balagānam "Ar saknēm novadā 2017"
Mazliet derdzās principiālā ielu un ietvju netīrīšana un tupās atrunas, bet ir tikai viens veids kā "ārstēt" šo problēmu - deklarējoties citā novadā, kas rūpējas par iedzīvotājiem ne tikai ar svētku pasākumiem, bet ikdienā. Tad Ozolniekiem tiks tikai NĪN. Ļoti žēl, ka šādi jārīkojas, bet savādāk jau nevar. Paskatieties Ozolnieku mājas lapā jautājumu sadaļu - ceļu tēma jau apnikusi, bet novada vadība ir spītīgi "nostājusies pozā".

pirms gada, 2016.12.10 15:36

Tas pats Jānis

Nu un ja nopietni - vēlēt vajag iet, lai trakie nevar savēlēt veco "brandžu", kas jau apnikusi. Izmaiņas novadā sākas iedzīvotāju galvās un tikai tad - novada domē.

pirms gada, 2016.12.12 11:05

Ozolnieku novadā