Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ūdensapgādes projekta īstenošana Ozolniekos ieilgs; iesaka nodrošināties ar rezerves ūdeni 10

Ozolnieku novada komunālo pakalpojumu uzņēmums «Ozolnieku KSDU», reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām par traucējumiem ūdens piegādē, skaidro, ka problēmas radušās, īstenojot projektu «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Ozolnieku novada Ozolnieku ciemā».

Pašlaik notiek jaunās «Ūdens ieguves, sagatavošanas un uzglabāšanas ietaises» pieņemšana ekspluatācijā. Novembrī un decembrī notiek iekārtu, to mezglu pārbaude un testēšana. Visu iekārtu darbība ir automatizēta, skaidro uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Gunārs Jaunsleinis.

«Par jebkuras ierīces atslēgšanos vai darbības nobīdes no normas trim mūsu darbiniekiem jāsaņem īsziņas un mobilajiem telefoniem. Darbinieki ir apmācīti novērst un nodrošināt sistēmas darbību autonomā režīmā. Tieši automātikas nodrošināšanas sistēma un tās programma atkārtoti nespēja nodrošināt iekārtu atbilstošu funkcionēšanu un mūsu darbinieki nesaņēma īsziņas par sistēmas kļūdām, kā rezultātā notika ūdens piegādes pārtraukumi, kas nav pieļaujams,» ūdenspiegādes pārtraukumus skaidro G.Jaunsleinis.

Tāpēc «Ozolnieku KSDU» atcēla plānoto objekta nodošanu Ozolnieku novada Būvvaldei decembrī, turpinot objekta darbību testa režīmā, lai pilnībā pārliecinātos par automātiskajā sistēmā esošo nepilnību novēršanu.

Uzņēmums iesaka iedzīvotājiem projekta ieviešanas laikā turēt mājās nelielus ūdens krājumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Rainis

Nu nesaprotu, ko šis cilvēks grib pateikt. Autonomais režīms, īsziņas - kosmoss, bunkurs un vēl sazin kas. Krānu atgriezt laikam KSDU dežurants nemāk, lai redzētu ka netek. Laikam bija pārslēdzies autonomajā režīmā priekšlaicīgi.

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 09:53

Tas pats Jānis

Kad tad tika uzsākta visa šī štelle? Kā parasti Ozolnieku stilā - jau ziemā sarakām saules ielu, izrakām krustojumu un tagad mēģinam kautkā izlocīties. Sarakumu dēļ laikam arī ielu tīrīšana no sniega ir atcelta - sak, tāpat pēc nedēļas nokusīs, bet jūs tagad pamocieties, kā sanāk. Un kāpēc to mūsu pagastu visi uzskata par kaut ko elitāru? Kāds man var to pateikt?

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 11:18

cits Jānis

Hmm..
To pateikt varētu Pēteris un Jānis.
Bet manuprāt atbildes būs grūti sagaidīt,.....un ja arī sagaidīs, tad saprast parastam iedzīvotājam būs gandrīz neiespējami.
Ko lai dara, ka tādu valdību Ozolniekos ievēlēja....

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 12:06

Tas pats Jānis

Ai, vēli, ko vēlēdams - tāpat trakie vecie tantuki uz daudzumu iepresēs savus dārgos tur iekšā.
Skumji, ko lai saka.

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 15:16

Ozis

Kāds Pēteris un vēl Jānis. Jānis vispār ratiem tuvumā nav stāvējis kad projekts tapa. Te ņemas KSDU ar vareno bīdītāju deputātu Mārtiņu spicē.

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 15:47

Laimonis

Novada dome katram iedzīvotājam Ziemassvētkos uzdāvinās pudeli ūdens. Okei!

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 14:14

Tas pats Jānis

Šogad pie domes, salūta laikā iedzīvotāji svinīgi atkorķes nevis šampānieša, bet gan ūdens pudeles.
Urrā, biedri!

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 15:17

oma

Nu ko tur cepties? Viss notiek un būs labi. Jau ir tīrs ūdens Ozolniekos!!!

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 16:18

Rīgas iela

Kurā vietā Ozolniekos ir tīrs ūdens? Ja nu kādā piemājas akā :D
Mums Rīgas ielas mājā visu laiku ūdens ir drausmīgā stāvoklī, nedzerams un pat bail pārtikā lietot. Cik naudas aiziet veikala ūdeni pērkot, bet tāpat KSDU piestāda rēķinus par ūdeni lielus.

pirms 5 gadiem, 2013.12.12 22:29

....no Saules ielas

Vai kāds labums no šīs rakstīšanas? Vai to lasa, kam tas būtu jālasa? Vai tas ko ietekmē?
Saules iela, kā jau Saules iela visu laiku bijusi.........pat piemajā dziļajā sniegā neviens trotuāra gabaliņš netika nošķūrēts. Pie mājām sētnieki notirija, bet pārējais dabas ziņā un gājēju.

pirms 5 gadiem, 2013.12.11 11:42

Ozolnieku novadā