Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ūdensslēpošanas trase darbojas, “Ezerkrastiem” meklē nomnieku 11

Ozolnieku novada domes iepirkumu un izsoļu komisija izsludinājusi rakstisko nomas tiesību izsoli ar augšupejošu soli būvei “Ezerkrasti”, kas atrodas Ozolnieku ezera krastā un būvēta kā piedeva ūdensslēpošanas trasei. Trasi izmanto uzņēmums “Pieci masti”, taču ekspluatācijā nenodotie  “Ezerkrasti” pagaidām stāv neizmantoti. Uzņēmuma “Pieci masti” pārstāve Inese Štube stāsta, ka izsolē noteikti piedalīsies. Viņa ļoti cer, ka uzņēmums iegūs nomā “Ezerkrastus”, jo klientiem trūkst vietas, kur ūdensslēpošanas vai veikošanas laikā nolikt drēbes, trūkst arī pienācīgu labierīcību. Viņa domā, ka līdz nākamajai sezonai “Ezerkrastus” varētu nodot ekspluatācijā. I.Štube stāsta, ka Ozolnieku ezera trasi šovasar izmēģinājis aptuveni tūkstotis atpūtnieku, tostarp arī ārzemju tūristi. Šonedēļ trasi remontē, bet nākamnedēļ tā atkal darbošoties.   

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 10. augusta “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Priekulis

Pareizi ir, vajag dzīt no evolūcijas atpalikušos lauciniekus uz laukiem.

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.11 12:05

fegdfggd

Turpinot par Ozolnieku ezeru - gribētos zināt vai Ozolnieki ir privātīpašums un kur-kad ir notikusi publiskā apspriešana par pašlaik buvēto laipu-pontonu apkārt ūdens slēpošanas trasei

Nav iebildumi pret progressu bet ir iebildui pret neēstētiskām kroplibām acu priekšā

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.11 12:44

fegdfggd

Tāpat intresē kurš uzņemsies atbildību par bērnu dzīvibām, kuri staiga pa laipu līdz ezera vidum un tur peldās no ezerā izvietotajām konstrukcijām ;)

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.11 12:49

...

Prātā ienāca lielisks variants .... Bērnus varētu pieskatīt paši vecāki!

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.11 22:02

Kārlis

Ja kāds uzskata, ka veikparks ir kroplības, tad šim cilvēkam vajadzētu arī šad tad izbraukt no saviem laukiem un paskatīties, kas notiek attīstītajās valstīs. Nav jau tālu jābrauc - tepat līdz kaimiņiem, vienmēr latviešiem soli priekšā esošajiem, lietuviešiem.
Kas attiecas par bērniem, viņiem ir vecāki, kuri par viņiem ir atbildīgi. Turklāt, cik zināms, dzirdēts un redzēts, viņi uz tās laipas laiž tikai ar drošības vestēm. Un tie, kas peld no krasta līnijas 200 metrus, kur jau ir liels dziļums, un patvaļīgi rāpjas uz laipas, jau ir paši bezatbildīgi pret sevi.
Žēl, ka mūsu valstī centienus kaut ko attīstīt, mēģina &****uot;norakt&****uot;, lai tikai nekas mums pašiem nebūtu...

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.12 09:52

fegdfggd

Mani uztrauc tikai ta laipa jo patik aizejot uz ezeru redzet ezeru, tas ir relaksejoshi
Ir tachu vietas kuras nav apdzivotu vietu centra

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.12 21:02

Janka

Man gan laipa patīk, fantastisks skats un makšķerēšanas iespējas, tikai nepatīkami pārsteidza cilvēka izkārnījumi laipas pašā tālakajā galā.

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.15 09:53

Es

&****uot;Tāpat intresē kurš uzņemsies atbildību par bērnu dzīvībām..&****uot;
Tas droši vien skanēs augstākā mērā neparasti, bet kā būtu, ja par saviem bērniem atbildību vispirms pamēģinātu uzņemties bērnu vecāki?

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.12 10:49

asdfgh

pag, taa veikparka zona jau ir nodota kaadam, ka tur ir ziime &****uot;privaatiipashums&****uot;?

j

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.12 12:32

?

Nesaprotu, kā var iznomāt ekspluatācijā nenodotu ēku!!
Tātad neviens nemaksā nekustamā īpašuma nodokli! Kur skatās pašvadība?

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.15 10:47

Ozolnieku novadā