Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku pašvaldībai būs jauna mājas lapa 13

Ozolnieku novada Dome izsludinājusi iepirkumu par jaunas mājas lapas izveidošanu. Lapa aizstās 2003.gadā izstrādāto esošo vietni.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša zz.lv informē, ka, izstrādājot projektu «Ozolnieku novada attīstības programmas izstrāde kvalitatīva novada attīstības plānošanas procesa nodrošināšanai», veikta iedzīvotāju aptauja, kurā viens no jautājumiem bija Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapa. «Ņemot vērā aptaujāto Ozolnieku novada iedzīvotāju priekšlikumus un 2003.gadā izstrādātās mājas lapas vērtējumu, kā arī analizējot mājas lapas sniegto funkciju efektivitāti, tika pieņemts lēmums – izstrādāt jaunu, ērtu un viegli saprotamu Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapu,» E.Kairiša skaidro.Tiks izstrādāta pārskatāma un strukturēta aktualitāšu sadaļa, tiek domāts par informācijas atgriezeniskās saites nodrošināšanu starp novada iedzīvotājiem un pašvaldību, izveidojot īpašu iesniegumu, priekšlikumu un sūdzību sadaļu, informē E.Kairiša. Tāpat paredzēta rakstu komentēšanas iespēja, liecina iepirkuma apraksts. Tiks veidots ziņu arhīvs, lai mājas lapas lietotājiem būtu iespēja apskatīt lapā publicētos ziņojumus un aktualitātes gada griezumā. Arī lapas dizains būs mūsdienīgs.«Lai nodrošinātu savlaicīgu aktuālās informācijas ievietošanu mājas lapā, ir paredzēta iespēja piešķirt atsevišķi piekļuves kodus atbildīgajiem pašvaldības iestāžu pārstāvjiem, kuri varēs piekļūt konkrētām mājas lapas sadaļām un ievietot tajās informāciju. Piemēram, izglītības iestādes varēs patstāvīgi pievienot informāciju sadaļā par konkrētu skolu vai bērnu dārzu. Pieeja visām mājas lapas sadaļām būs tikai oficiālajam mājas lapas administratoram,» darbības principu skaidro pašvaldības pārstāve.«Cena ir viens no vērtēšanas kritērijiem, kas ietekmēs iepirkuma rezultātu, tāpēc, lai izvairītos no pretendentu piedāvājumu ietekmēšanas, prognozējamās mājas lapas izstrādes izmaksas nevaram atklāt - gaidīsim konkrētus pretendentu piedāvājumus un informēsim par rezultātiem, kad iepirkums būs noslēdzies,» paredzamo mājas lapas izstrādes cenu E.Kairiša neatklāj.Esošo mājaslapu izstrādājis «Evolution.lv».

Pievieno komentāru

Komentāri 13

...

Portāla lietošanas noteikumos teikts, ka Portālā www.zz.lv ir aizliegts ievietot: informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu, tāpēc portāla administrācijai ir pienākums izpildīt portāla lietošanas noteikumu 5. punkta sniegtās pilnvaras un nekavējoties izdzēst personas godu un cieņu aizskarošus komentārus. Paldies.

pirms 6 gadiem, 2012.01.12 18:25

zz redakcijai

Vai te dzēš tikai rupjus un aizskarošus komentārus, kas vērsti tikai pret ZZ.lv. Ja nevarat nodrošināt, ka komentāri nesatur citu personu godu un cieņu aizskarošu informāciju, tad slēdzat komentēšanas iespēju vispār.

pirms 6 gadiem, 2012.01.12 14:39

stulbuma citadele dome

Ozolnieku domes darbinieku aprobežotība ir zināma tālu aiz novada robežām. Domes galvenā grāmatvede ir kolhoza slaucējas līmenī, bet sekretāre, kas sēž blakus domes vadītājam nav spējīga uzrakstīt elementāru vēstuli, tajā pašā laikā tēlo no sevis primadonnu, lai gan uzreiz ir redzams, ka rieva ir tikai starp kājām! Kāpēc vajag tērēt līdzekļus mājas lapas uzlabošanai, ja tie , kuriem tā būtu jāveido un jālasa ir stulbuma iemiesojums? Tāpat tur noteikti nedos izteikties tiem, kuri ir saskārušies ar korumpēto būvvaldi ar viņu izcili nekaunīgo būvinženieri ( Bērziņš ja nemaldos) priekšgalā, kurš paša neizdarību novērtēja par 1500,-Ls skaidrā!

pirms 6 gadiem, 2012.01.12 12:31

es ari

piekrītu pilnībā ārprāta teiktajam.... 100%...
bet par mājas lapu arī tiesa - jau sen vajadzēja nomainīt, ja jau sevi pozicionē kā modernu un bagātu novadu...

pirms 6 gadiem, 2012.01.12 10:20

Anna

Jau sen vajadzēja! Arī forumu vajag ierīkot!

pirms 6 gadiem, 2012.01.11 22:53

ozis

Ja kāds no ozolnieku domes deputātiem lasa komentus- derētu arī blogu vietas!

pirms 6 gadiem, 2012.01.11 19:11

nu...

piedodiet par kļūdu, gatavo vietu savam dēliņam... Atbilde ārprātam...

pirms 6 gadiem, 2012.01.11 17:40

es

Jauna lapa par sliktu nenāktu. Šo jau vajadzēja nomainīt pāris gadus atpakaļ.

pirms 6 gadiem, 2012.01.11 15:33

DOMU GRAUDS

To laikam ir izgudrojusi jaunā PR darbiniece, grib izmainīt deputātu tēlu, sorry bet ar lapas uzlabošanu nepietiks ir steidzami jāmaina viņi jo aug jaunā paaudze. :-))))

pirms 6 gadiem, 2012.01.11 15:09

ozolnieks

nu vajadzēja gan. citādi atgādina tādu "under construction"
un būtu labi, ja pārskatāmi būtu pašvaldības normatīvi, prasības un arī izsoles un iepirkumi... bez meklēšanas 5.pakāpes izvēlnēs... :)

pirms 6 gadiem, 2012.01.11 14:31

ārprāts!

Priekš kam tiem vecajiem perdeļiem Ozolnieku domē vajadzīga jauna mājas lapa? Tur taču tāpat puse darbinieku nemāk datoru ieslēgt! Izcilākais eksemplārs ir juriste Celma. Kāpēc māžoties ar konkursu, ja tāpat zināms , ka uzvarēs domes priekšsēža Māra Aināra dēla firma?

pirms 6 gadiem, 2012.01.11 14:00

Vietējās ziņas