Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku vidusskolā viesojās Saeimas deputāte Vanaga

Sveicot četrus jaunos pedagogus, no kuriem divas jaunās skolotājas pat uzņēmušās pašu mazāko skolas audzēkņu turpmāko skološanu, Saeimas deputāte un Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāre Inga Vanaga bija klāt Ozolnieku vidusskolas jaunā mācību gada ieskandināšanā.

«Kopš es no pagājušā gada novembra strādāju ministrijā, nu esmu pabijusi visās skolās, kurās esmu kādreiz mācījusies. Un viena no tām ir arī Ozolnieku vidusskola,» atklāj ministrijas pārstāve.Viņa izteica pateicību Ozolnieku novada Domei par lielu ieguldījumu izglītības attīstībā savā novadā, bet skolai pasniedza dāvanu, kas saistīta ar pašas hobiju – lietišķo etiķeti, informē deputātes brīvprātīgā palīdze Ligita Lapiņa. «Skolā grāmatu nekad nevar būt par daudz, un šī būs labs padomdevējs, izejot ārpus skolas un prezentējot to, kā arī daudzos citos brīžos,» tā I.Vanaga.Skolēniem deputāte vēlēja izturību un zinātkāri visa mācību gada laikā. Piebilstams, ka I.Vanaga kopā ar novada pašvaldības pārstāvjiem viesojās arī Ozolnieku novada pirmsskolas izglītības iestādē «Zīlīte».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas