Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pabeigti Ozolnieku tautas nama un Garozas pamatskolas teritorijas labiekārtošanas darbi 6

Vakar notika Ozolnieku novada pašvaldības vadības, būvvaldes speciālistu un darbu veicēju – SIA «Uzars bruģēšana» pārstāvju tikšanās, kuras laikā speciālisti novērtēja būvnieku padarīto darbu un pieņēma būvniecības objektus, lai apstiprinātu, ka noslēgušies Ozolnieku tautas nama un Garozas pamatskolas teritorijas sakārtošanas darbi.

Darba gaitā tautas nama apkārtni atbrīvoja no koku celmiem, nobruģēja auto stāvlaukumu, izbūvēja betona bruģakmens ietves un aizsargbruģējumu gar ēkas sienām, tāpat izbūvēja arī ēkas ieeju un pakāpienus, informē pašvaldība. Pie nama izvietoti jauni velostatīvi un soliņi.«Ozolnieku novada pašvaldības vadībai par padarīto ir gandarījums, jo tautas nams ir Ozolnieku pagasta kultūras centrs, kurā ik dienu notiek gan kultūras pasākumi, gan Mūzikas skolas nodarbības, gan amatierkolektīvu mēģinājumi, tāpēc nama ēkai un tās teritorija ir jābūt sakārtotai, iedzīvotājiem ērtai un Ozolnieku viesiem patīkamai,» uzsver pašvaldība. Savukārt Garozas pamatskolas apkārtnē sakārtota lietus ūdens kanalizācija, izbūvēts ārējais apgaismojums – desmit laternas, izveidoti celiņi, ieklāts betona bruģakmens segums autostāvvietai, izveidoti betona bruģakmens gājēju celiņi, kā arī sakārtots rotaļlaukums pirmsskolas grupas bērniem. «Garozas skolas teritorija tiek izmantota ne tikai skolēnu, bet arī vietējo iedzīvotāju vajadzībām – tā ir iecienīta pastaigu vieta, tur tiek svinēti svētki un rīkoti pasākumi, tāpēc teritorijas sakārtošanas darbs ir ļoti nozīmīgs visiem Garozas iedzīvotājiem un viesiem,» skaidro pašvaldība.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vēsais

Kārtīgs un taupīgs saimnieks būtu asfaltējis nevis bruģējis stāvvietu pie Tautas nama. Rodās sajūta, ka Ozolnieku domes kontrolētāji - Ainārs un Baranovskis aktīvi gatavojās vēlēšanām, lai varētu stāstīt lētticīgajai tautai, kā viņi par tautu rūpējušies tērējot Eiropas un pašvaldības naudu. Tikmēr Stadiona, Parka, Meliorācijas, Kastaņu un citas ielas atgādina ierakumus. Svarīgi ir domes ēkai būvēt 3.stāvu, kur ierēdņiem kafiju padzert uz tautas rēķina, nevis ielas remontēt!

pirms 6 gadiem, 2012.06.30 14:04

Ērti

Gan pie tautas nama, gan pie pamatskolas tagad varēs ērti piebraukt ar sniega motociklu, līdzās ēkām ierīkotas arī stirnu barotavas un torņi meža dzīvnieku mīļotājiem. Tiek plānots ka vēlāk tiks ierīkota speciāla novietne līdzi paņemtajiem slotas kātiem.

pirms 6 gadiem, 2012.06.29 12:00

juris uk

Iebrauktuve uz bruģa labāka nekā uz veloceliņa. Par lielāko daļu ozolnieku gajēju celiņu un ielu bedrainumu un ielāps uz ielāpa pat nav vērts runāt.

pirms 6 gadiem, 2012.06.28 19:11

juris uk

Iebrauktuve uz bPar lielāko daļu ozolnieku ga'jēju celiņu un ielu bedrainumu un ielāps uz ielāpa pat nav vērts runāt.

pirms 6 gadiem, 2012.06.28 19:10

juris uk

Jā labs projekts, kulturas namam nokrasoja sienu un siltinājumu uzlikt aizmirsa. Izdarīja to pagašruden. Kā jau nabagmājā, pēc 3 gadiem siltinās.

pirms 6 gadiem, 2012.06.28 19:10

Vietējās ziņas