Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagarināts pretendentu izvirzīšanas termiņš LLU Gada balvai

LLU Studentu pašpārvaldes (SP) rīkotajai Gada balvai 2011 pretendentus desmit nominācijās, tā sniedzot savu redzējumu par gada notikumiem un cilvēkiem, iespējams izvirzīt vēl līdz 13.janvārim.

«Lai arī lielākajā daļā nomināciju ir pietiekams pretendentu skaits, atsevišķās nominācijās trūkst izvirzīto kandidātu, lai varētu veikt pilnvērtīgu izvērtēšanu,» atsaucoties uz LLU SP vadītājas Daigas Ziediņas teikto, raksta llu.lv.Studentiem, darbiniekiem un LLU vadībai iespējams nominēt gada dekānu vai prodekānu, gada iedvesmojošāko mācībspēku, gada palīgu, gada notikumu, gada fakultātes Studentu pašpārvaldi, gada zinātnieku, gada struktūrvienību, gada dienesta viesnīcas komandantu vai pārvaldnieci, gada pašdarbības kolektīvu un gada studentu.Lai izvirzītu kandidātu kādai no balvas nominācijām, anketā jānorāda izvirzītā kandidāta paveiktais 2011.gadā, kā arī, kādu devumu viņš sniedzis LLU studentu dzīvei un universitātei kopā. Tāpat anketā jānorāda persona, kas būtu pilnvarota saņemt balvu.Pieteikumus vērtēs 12 cilvēku žūrija, kurā ietilpst LLU rektors, LLU SP vadītājs, Studentu kluba vadītājs un katras augstskolas fakultātes izvirzīts pārstāvis.Līdz 2012.gada 13.janvārim anketas jānosūta uz e-pastu llubalva2011@gmail.com vai jānogādā LLU SP – Jelgavas pils 1.kabinetā, Lielajā ielā 2.Gada balvas 2011 pasniegšanas ceremonija notiks 25.janvārī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas