Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palīdz meitenei, kura cietusi no suņa uzbrukuma 2

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Jaunatnes Jelgavas nodaļas akcijas «Labdarības gads» laikā ir izdevies palīdzēt jau astotajam bērnam, 10 gadus vecajai Lindai.

Nepilnu divu gadu vecumā Lindai uzbruka suns, pēc kā tika konstatēti diezgan nopietni kustību traucējumi, no jauna bija jāmācās staigāt un runāt. Pēc neskaitāmiem ārstu apmeklējumiem, neatlaidīgiem rehabilitācijas kursiem un sanatoriju apmeklējumiem Lindas māmiņa tomēr ticēja, ka Linda varēs dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Saziedotie līdzekļi palīdzēs piepildīt sapni un rudenī doties uz klīniku Igaunijā, kur desmit dienu terapijas kursā Linda tiks pieslēgta pie aparatūras, kas raidīs impulsus nervu sistēmai un liks staigāt pareizi. «Visu šo laiku mēģinājām dažādus rehabilitācijas kursus, iespēju robežās apmeklējām arī sanatorijas, taču būtisku izmaiņu nebija, jo kustību traucējumi ir uz nervu pamata. Šāda procedūra Eiropā ir tikai divās klīnikās, paveicās, ka Igaunija ir tik tuvu,» atzīst māmiņa.LSK Jaunatnes Jelgavas nodaļas vadītājs Māris Liscovs gandarīts, ka šoreiz akcijai pievienojās arī skolas, īpašu aktivitāti izrādīja Jelgavas 4.pamatskola, kur mācās Linda, kā arī Ustupa autoskola, kur no katra autoskolas kursanta 5 lati tika ziedoti Lindai, daudz ziedojusi arī Jelgavas speciālā pamatskola. Arī LLU Lauku inženieru fakultātes svētkos – «LIF dienās» - tika saziedota ievērojama summa Lindas veselības uzlabošanai.M.Liscovs pastāstīja, ka jau tiek piemeklēts nākamais bērniņš, kam palīdzēt, aicinot būt līdzjūtīgiem un palīdzēt nelaimē nonākušām ģimenēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas