Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par 50 latiem jelgavnieks pārdod karalisko pitonu «ar raksturu» 7

Vienā no sludinājumu izvietošanas interneta vietnēm kāds jelgavnieks publicējis sludinājumu par karaliskā pitona pārdošanu. Tā kā meitene ir «ar raksturu», cena ir zema – 50 latu.

«Pārdodu karalisko pitonu, meiteni, ar raksturu, tāpēc tik maza cena. Ir dokumenti. Barojas ar vienu peli divās nedēļās,» teikts sludinājumā.Sazinoties ar pitona īpašnieku, zz.lv noskaidroja, ka pitons saņemts dāvanā apmēram pirms sešiem mēnešiem. Tā kā saimnieks uz ilgāku laiku dodas prom, to nepieciešams pārdot.Pitona meitene, atrodoties terārijā, saimniekam ir uzbrukusi, taču, izlaista istabā, uzvedas mierīgi, apgalvo jelgavnieks. Ar nemierīgu raksturu arī saistīta apmēram metru gara pitona cena, parasti šāds rāpulis, kas vēl nav sasniedzis gada vecumu, maksā ap simts latiem, skaidro īpašnieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

iCewtodoru

http://www.111111111111111111.com 111111111111111111.com
cheap designer bags designs, creations and colours. Before choosing a single you have to keep your personal lv lv personal outfitting sense discount designer bags because. Your body shape could also come into play right here. Seriously. For me, the relevant, cool buckle replica designer handbags covered with best prototype. I truly want to do. es a few fashionista around the almost all desired inexpensive replica designer handbags purses, and you're simply also prone to unearth Lv in their collection. With an vast different concepts as well discount designer handbags as additionally capabilities really is a wooing guideline regarding Louis Vuitton. Through the azure Murakami

pirms 5 gadiem, 2013.04.04 07:25

stulbeņiem

Nu, a kāpēc tad šeit zz.lv neparūpējās par likumdošanas piesaisti?
Latvijā aizliegts pārdot čūskas. Tagad zz.lv ir līdzatbildīgi.

Policisti Rīgā konfiscē kārtējo žņaudzējčūsku
Policija Rīgā trīs nedēļu laikā konfiscējusi jau otru čūsku. Pārdevēja – jauna meitene – par 2,5 metrus garo boa čūsku cerēja saņemt 120 latu, bet nu draud naudassods. Savukārt Rīgas zoodārzs ticis pie jauna iemītnieka, kuru nelikumīgi tirgoja internetā.

Likuma sargi šo piedāvājumu uzgāja interneta sludinājumos un devās veikt kontrolpirkumu. Pēc neoficiālas informācijas, jauniete taisnojusies, ka žņaudzējčūsku savulaik iegādājies tēvs, nu tā ir krietni izaugusi, bet mātei ir bail no čūskām, tāpēc nolēmusi pārdot. Tomēr no atbildības tas neatbrīvo.

Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas uzraudzības un izglītības departamenta direktores vietniece Gita Strode atgādina, ka Dzīvnieku aizsardzības likums aizliedz tirgot jebkādas čūskas, turklāt šajā gadījumā runa ir CITES konvencijā iekļautu dzīvnieku – tā aizsargā apdraudētās sugas. Par šādu pārkāpumu draud naudassods no 50 līdz 500 latu.

Policisti čūsku nogādāja Rīgas zoodārzā, kur jau atrodas jūnija beigās „izpirktā” boa. Arī to internetā tirgoja jauna meitene, kas prasīja 80 latu, šis rāpulis pagaidām ir augumā sīks. Taču, kā Kasjauns.lv apliecina zoodārza pārstāvis Māris Lielkalns, uzvedas labi un ēd dūšīgi, tā ka viss būšot kārtībā.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/88369/policisti-atkal-tiek-pie-cuskas-iedzivotaji-kaujas-ar-policiju

pirms 6 gadiem, 2012.07.22 19:59

bigmazi

что на груди пригрееш то и шипит

pirms 6 gadiem, 2012.07.22 11:59

Resnais

atrodoties terārijā, saimniekam ir izbrukusi --- uzbrukusi.

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 22:25

roberts

vai jums vel ir pitons. un vai viņai ir inde. es esmu zens man ir 9 gadi un es milu rapuļus

pirms 4 gadiem, 2014.10.26 21:49

Vietējās ziņas