Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par NVA Jelgavas filiāles vadītāju kļuvis Aigars Rublis 8

Par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiāles vadītāju kļuvis bijušais Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa (ZZS) vietnieks, tagad deputāts Aigars Rublis (Vienotība).

Konkursā uz NVA Jelgavas filiāles vadītāja amata vietu pieteicās 12 kandidāti. Konkursā uzvarēja A.Rublis, kurš visvairāk atbilda pretendentiem izvirzītajām prasībām, informēja NVA Sabiedrisko attiecību nodaļā.

A.Rublim ir bakalaura grāds ekonomikā, uzņēmējdarbības un vadīšanas specialitātē, kā arī maģistra grāds socioloģijā, specialitāte - organizācijas un sabiedrības pārvalde.

Iepriekšējos Jelgavas domes sasaukumā A.Rublis bija domes priekšsēdētāja vietnieks un atbildēja par izglītības, sporta, kultūras, sociālajiem un pilsētvides jautājumiem. Pēdējās pašvaldību vēlēšanās A.Rubļa pārstāvētais politiskais spēks domē ieguva tikai vienu deputāta vietu un viņš zaudēja vietnieka amatu.

Tāpat savulaik viņš bija biedrības “Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” valdes priekšsēdētājs, SIA “Zemgales Eko” padomes priekšsēdētājs, SIA “Zemgales Tehnoloģiskais parks” rīkotājdirektors un valdes loceklis, SIA “Zemgales tehnoloģijas” rīkotājdirektors, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas reģionālās nodaļas vadītājs.

Jau vēstīts, ka decembrī NVA izsludinājusi pieteikšanos Jelgavas filiāles vadītāja amatam.

No pretendentiem gaidīta atbilstību prasībām, kas noteiktas ierēdnim, augstākā izglītība, darba pieredze vadītāja amatā, normatīvo aktu pārzināšana, zināšanas par valsts politiku nodarbinātības jomā, lietvedībā un dokumentu noformēšanā, kā arī par personāla vadības procesiem. Tāpat NVA prasīja organizatoriskas, plānošanas, kontroles un analītiskās prasmes, vismaz divu svešvalodu zināšanu un pieredzi darbā ar datoru.

NVA filiāles vadītāja pienākumi ir organizēt un īstenot aktīvos nodarbinātības pasākumus, nodrošināt sadarbību ar pašvaldībām un darba devējiem, lai īstenotu valsts politiku bezdarba samazināšanas, kā arī bezdarbnieku un bezdarba riskam pakļauto personu atbalsta jomā, piedalīties valsts un vietējo bezdarba samazināšanas programmu, kā arī starpvalstu sadarbības līgumu projektu izstrādē un šo projektu īstenošanā. Tāpat filiāles vadītājs organizē un koordinē darba tirgus analizēšanu un prognožu izstrādāšanu, informē sabiedrību par situāciju darba tirgū, īsteno filiāles personāla vadību, kā arī pārstāv NVA komunikācijā ar valsts, pašvaldību iestādēm, uzņēmumiem, nevalstiskām organizācijām, sabiedrību un medijiem.

FOTO: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ļoņa

Mums, lauciniekiem nav konkurentu. Mēs esam pārāki.

pirms gada, 2018.03.12 14:33

Štāls

Lai būt konkurence jāņem vienmēr gatavais esošais zaļenieks Kapčuksujukjānis.

pirms gada, 2018.03.12 20:05

sapnotajs

Andris tomer atrada siltu vietinu savam bujusajam ...........

pirms gada, 2018.03.12 21:32

komunistu nīdējs

Pat Jelgavā visi saprot, ka ar Vienotību viss ir beidzies! Tāpēc Rāviņš saviem uzticamajiem kalpiem(Rublim, Salkazanovam) sakārto siltu vietiņu.

pirms gada, 2018.03.13 07:39

jojo

Ko, beidzot sāks strādāt???!!! Mjā, ... tas jau nav karogu nest, diez vai reāli māk kaut ko darīt, kaut vai vecās ierēdņu tantes ganīt.

pirms gada, 2018.03.13 13:44

azalea

Nu uz augšu jau nu viņš nevienu neceļ, pat pēc sevis ne.

pirms gada, 2018.03.14 14:03

Vietējās ziņas