Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paraksta līgumu, lai LLU sasniegumus īstenotu pilsētvidē 1

Ar nolūku veicināt LLU un Jelgavas pilsētas sadarbību pilsētnieku, sabiedrības un valsts potenciāla realizācijā, kā arī kopīgi sniegt sabiedrībai iespēju izmantot sociālos un praktiskos ieguvumus, ko sniedz izglītoti pilsētnieki, noslēgts sadarbības līgums starp LLU un pilsētu.

Līgums paredz, ka abas puses veicinās kvalificētu speciālistu sagatavošanu Jelgavā pārstāvēto nozaru vajadzībām, to darot ar studiju programmu pilnveidošanu vai jaunu programmu ieviešanu. Tāpat LLU ar Domi apņemas attīstīt jelgavnieku iespējas tālākizglītībā un profesionālās kvalifikācijas celšanā, ko jau pašlaik īsteno LLU Mūžizglītības centrs, informē augstskolas pārstāvis Aigars Ieviņš.Inovāciju jomā universitāte ar Jelgavas Domi plāno attīstīt izgudrojumu un zinātnisko sasniegumu meklēšanu, to popularizēšanu un ieviešanu pilsētvidē. Līgums arī paredz, ka puses sadarbosies zinātniskajā pētniecībā, veicot gan izpētes, gan simulācijas darbus.Savukārt pilsēta, līdzīgi kā to jau apņēmies Jelgavas novads, ar kuru arī noslēgts sadarbības līgums, paredzējusi iespēju robežās rūpēties par Jelgavā dzīvojošo studentu prakses vietām pilsētai aktuālākajās nozarēs.«Šis līgums ir līdzšinējo attiecību formāla sakārtošana, kas ļaus LLU vēl ciešāk sadarboties ar Jelgavu un veicināt kā studentu un sabiedrības intereses, tā arī celt Jelgavas kā Studentu pilsētas prestižu,» norāda A.Ieviņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

micro

Feini! Sen jau vajadzēja. Tagad tik atliek gaidīt praktiskus rezultātus, jo papīrs panes visu.

Es ieteiktu izpētīt / attīstīt video novērošanu pilsētā. Sistēma, kura tagad darbojas ir feina, bet ir vajadzīgs vairāk kameru + programma, kura palīdzētu darbiniekiem. Tapēc tieši šeit arī LLU varētu pētīt video apstrādi un objektu atpazīšanu, atsekošanu. Turklāt šī tēma ir diezgan aktuāla pasaulē tagad.

pirms 6 gadiem, 2012.03.15 15:44

Vietējās ziņas