Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība nepiedalīsies Pumpura ielas grausta izsolē 1

Jelgavas pašvaldība neplāno piedalīties izsolē maija vidū, kurā paredzēts pārdot nepabeigtu daudzstāvu māju Pumpura ielā 3a.

«Jelgavas pilsētas pašvaldība neplāno piedalīties izsolē, jo pašvaldībai nav līdzekļu ēkas Pumpura ielā 3 renovācijai,» skaidro pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta.Pašlaik pašvaldība gatavo prasības pieteikumu tiesai par parādu piedziņu no ēkas īpašnieka par veiktajiem darbiem – aizmūrētajām pirmā stāva logu ailēm. Darbus veica SIA «A&B» par 2973,09 latiem.Jāatgādina, ka 15.maijā Andrim Akmanim piederošo daudzstāvu jaunbūvi plānots pārdot izsolē. Pirmo nekustamā īpašuma izsoli rīko Zemgales apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Indra Andrejeva. Īpašums sastāv no dzīvojamās mājas - jaunbūves ar kopējo platību 7806,2 kvadrātmetri.Īpašuma novērtējums – 9800 latu, arī sākumcena noteikta 9800 latu apmērā. Piedzinējs ir SIA «Langervalde».Ēka Pumpura ielā 3a ir sliktā tehniskā stāvoklī un apdraud sabiedrisko drošību, kā arī vizuāli bojā Jelgavas pilsētvides ainavu. Atbilstoši spēkā esošai likumdošanai, kopš 2002.gada ēkas īpašniekam vairākkārt uzdots veikt tās sakārtošanu vai nojaukšanu. Īpašnieks ir trīs reizes administratīvi sodīts par īpašuma neuzturēšanu kārtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

shuriks

Nu nevajag stāstīt kā māja ir sliktā tehniskā stāvoklī,monolīts ,tā māja var stāvēt vairākas paaudzes,nekas nenotiks

pirms 6 gadiem, 2012.04.30 09:59

Vietējās ziņas