Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēc apmācībām sola izstrādāt sarežģītākus projektus 1

Jelgavas novada pašvaldība noslēgusi projekta «Rīcībspējas paaugstināšanas pasākumi Eiropas Savienības fondu piesaistei Jelgavas novada pašvaldībā» apmācību seminārus par pieciem tematiskiem blokiem.

Līdz šim notikušas apmācības par šādām tēmām: «Ievads nespeciālistiem projektu metodē», «Grāmatvedības uzskaites Eiropas Savienības un citu ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu īstenošanā kādā no grāmatvedības programmām», «Starpinstitucionālā sadarbības tīkla stiprināšanas pasākums ES un citu ārvalstu palīdzības finansēto projektu īstenošanā», «Praktiskās nodarbības projektu pieteikumu veidlapu aizpildīšanā, izmantojot IT rīkus» un «Projektu kvalitātes vadība», informē novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Erno.Tāpat projekta īstenošanas laikā veikts socioloģisks pētījums «Jelgavas novada pašvaldības un uzņēmēju sadarbības iespējas ES un citu ārvalstu palīdzības finansēto projektu īstenošanā», ko veica aģentūra «TNS».  Notikušās apmācības pašvaldības projektu speciālistiem ļaus izstrādāt un turpmāk realizēt lielākus un sarežģītākus projektus, pārliecināti pašvaldības pārstāvji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jānim E.

Jāsaka, ka esmu "sajūsmā" par šīm ziņām:
Interesanti, kas ir pirmā tematiskā bloka auditorija - pašvaldību tehniskie darbinieki, vai?
Otrā tematiskā bloka nosaukumam vajadzēja ielaist vel kādas pāris kļūdas un iekļaut arī divdabja teicienu vai kādu senu tautas parunu, lai būtu vēl lielāka putra. Starp citu, man kā vēsturniecei, būtu interesanti zināt, kādās grāmatvedības programmās īsteno projektus un kā tieši iegrāmatot projekta plānu?
Trešais bloks izklausās pēc vienreizējas starpinstitucionālās ballītes, bet, ja nopietni, tad arī es noteikti gribētu saprast cik lietderīgi šādā tematiskajā blokā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda.
Ceturtais - šis ir labs veids kā pasmieties par saviem darbiniekiem, liekot tiem aizpildīt pašu izstrādātas veidlapas ar IT rīkiem. Man kā vēsturniecei, būtu arī interesanti zināt ar kādiem rīkiem izstrādā pašas veidlapas un ar kādiem rīkiem tās tika aizpildītas līdz šim?
Piektais - projektu kvalitātes vadība - šis tematiskais bloks pilnība neiederas starp pērējiem, jo liekas, ka tas vienīgais varētu dod reālu ieguldījumu apmācot speciālistus...
Par pētījumu. To, citiem vārdiem, varātu arī nosaukt tā: "Skats no malas - kā mēs šobrīd sadarbojamies ar uzņēmējiem", jo paši, laikam, īsti nevaram saprast. Manuprāt - pilnīgs sviests.

Ļoti ceru, ka Jums patiesi neizdosies "izstrādāt sarežģītākus projektus", jo lietu sarežģīšana var spēcīgi iedragāt projekta realizācijas kvalitāti. Klusībā arī ceru, ka Jūs nemitīgi pārsakāties un neveiksmīgi izvēlaties tematisko bloku nosaukumus saturam, kas ir tiešām nepieciešams speciālistu izglītošanā.

pirms 6 gadiem, 2012.06.29 12:43

Vietējās ziņas