Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēc «Dinex» lūguma autobusu novirza pa Meža ceļu (FOTO) 1

Vienojoties Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas, Ozolnieku novada pašvaldības, Jelgavas Autobusu parka pārstāvjiem, nolemts ar 1. augustu veikt izmaiņas 6. maršruta reisā, kas līdz šim no galapunkta, kas atrodas pilsētas rūpnieciskajā zonā Raubēnos pie Langervaldes ielā 5 esošā metāla pārstrādes uzņēmuma «Geor», izbrauca pulksten 19.04. Turpmāk tas izbrauks pulksten 18.58.

Sešu minūšu laiks autobusam nepieciešams, lai, nogriežoties pa Meža ceļu, tas veiktu pusotru kilometru garu apbraucienu un aptvertu četras pieturas Rubeņu ceļā. «Dinex» veiktā aptauja liecina, ka vakarā pēc maiņas šo autobusa maršrutu izmantotu ap četrdesmit uzņēmuma darbinieku. Jelgavas Autobusu parka Pārvadājumu daļas vadītājs Gatis Dūmiņš skaidro, ka maršruta izmaiņas noteiktas uz trim mēnešiem. «Ja pasažieri šīs jaunās pieturas izmantos, tad izmaiņas paliks spēkā,» saka G.Dūmiņš.

Jauninājumu sekmēja arī Ozolnieku novada pašvaldības iesaistīšanās, padarot Meža ceļu autobusu satiksmei piemērotu. Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Pēteris Veļeckis skaidro, ka šovasar pašvaldība ieguldīja 15 tūkstošus eiro Meža ceļa uzbēršanai, kā arī krūmu izciršanai tā malās. «Mēs vēl domājam noņemt apaugumu ceļmalās, lai tās ziemā būtu mazāk slidenas,» uzņēmējiem teica P.Veļeckis.

No 1. augusta 6. autobuss no galapunkta «Geor» izbrauks pulksten 18.58. Pieturā «Meža ceļš» tas būs pulksten 18.59, pieturā «Agroķīmija» – 19.03, «Autootas» – 19.04, «Būvuzņēmums» (pie uzņēmuma «Dinex») – 19.05, bet «Rubeņu ceļš» – 19.06. Tālākajās pieturās līdz galapunktam Satiksmes ielā atiešanas laiki nav mainīti.Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

&&&

Tā kā tur ir tik daudz darba vietas, tad varēja vairāk autobusi kursēt!

pirms 2 gadiem, 2016.07.30 15:24

Vietējās ziņas