Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie baseina ērti piekļūt varēs vasarā, kad pabeigs Čakstes bulvāra posma remontu

Raiņa ielas un Jāņa Čakstes bulvāra rekonstrukcija atsāksies, līdzko to ļaus laika apstākļi. Stāvvietas, trotuāri un ielas braucamā daļa pie LLU Sporta nama varētu tikt pabeigti līdz jūnija vidum.

«Gaisa temperatūras pazemināšanās dēļ (zem -10 grādiem) J.Čakstes bulvāra braucamās daļas un ietvju izbūve pārtraukta uz «sezonālo pārtraukumu»,» LLU portālam stāstīja pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns.Viņš atklāja, ka darbus atsāks, līdzko laika apstākļi būs stabilizējušies un labvēlīgi būvniecībai. «Saskaņā ar apstiprināto darbu veikšanas kalendāru, J.Čakstes bulvāra posms no Elektrības ielas līdz Ūdens ielai tiks sakārtots līdz 2012.gada 15.jūnijam,» informē A.Baļčūns. Šī rekonstrukcijas posma pabeigšana nodrošinās netraucētu piebraukšanu un piekļūšanu LLU Sporta namam, raksta llu.lv.Kā stāsta LLU Sporta katedras vadītājs Viktors Valainis, līdz sniega uzsnigšanai būvnieki paspēja uzbērt šķembu apakšējo kārtu un veikt dažus sagatavošanās darbus, tādēļ pagaidām piekļūt LLU Sporta namam ir apgrūtinoši.«Pagaidām peldbaseina un sporta zāļu apmeklētājiem automašīnas iespējams atstāt tuvējās Akadēmijas vai Elektrības ielās,» informē V.Valainis.Piebilstams, ka Raiņa ielas rekonstrukciju pabeigt paredzēts līdz 2012.gada 15.augustam, bet J.Čakstes bulvāra 1.kārtas rekonstrukcijas termiņš ir 2012.gada 1.novembris.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas