Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieaugot gājēju un transporta skaitam, aicina īpaši uzmanīties, jo daudzviet turpinās būvdarbi 1

Sākoties jaunajam mācību gadam, pilsētā ir atgriezušies skolēni un LLU studenti, pieaug transporta un gājēju intensitāte. Tāpēc pašvaldība aicina transportlīdzekļu vadītājus ņemt vērā situāciju, ka pilsētā turpinās būvdarbi Lielajā ielā, Jāņa Čakstes bulvārī, Lietuvas šosejā, beigām tuvojas darbi Raiņa ielā.

Autovadītājiem remontdarbu zonā jābūt īpaši uzmanīgiem, jo brauktuves ir blakus būvobjektam, kur strādā būvtehnika un, nogriežoties regulētā krustojumā, jāpalaiž gājēji, kuri šķērso brauktuvi pie zaļā signāla. «Lūdzam autovadītājus, iebraucot zonā, kur brauktuves tiek sašaurinātas no divām joslām uz vienu, un arī pie krustojumiem, ievērot «rāvējslēdzēja» braukšanas principu.Aicinām visus autovadītājus izvērtēt maršrutus, kā ērtāk nokļūt pie mācību iestādēm, bērnudārziem, darbavietām, veikaliem un citām nepieciešamām vietām, ņemot vērā satiksmes ierobežojumus un izmaiņas, satiksmes organizācijā pilsētā,» aicina pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība».Atbildīgie dienesti lūdz vecākus neatstāt transportlīdzekļus ielas malā, kur uzstādītas ceļa zīmes «Stāvēt aizliegts», bet šos ielas posmus izmantot tikai, lai apstātos un izlaistu bērnu, kurš uz skolu dodas pats.Pie visām skolām, kur nav uzstādīti stacionāri ātrumvaļņi un ceļa zīmes ar ātruma ierobežojumiem, papildus uzstādītas ceļa zīmes, kas nosaka maksimālā ātruma ierobežojumu līdz 40 kilometriem stundā. Īpaši uzmanīgiem  jābūt pie 3.pamatskolas, kur ātrums ir samazināts līdz 30 kilometriem stundā, uzstādīta regulēta gājēju pāreja Dobeles ielā. Transportlīdzekļu stāvēšana Dobeles ielas malā posmā no Uzvaras ielas aizliegta piecu metru posmā aiz gājēju pārejas un 30 metru posmā pirms krustojuma ar Pasta ielu.«Aicinām autovadītājus ievērot uzstādītos ātruma ierobežojumus un būt īpaši uzmanīgiem posmos, kur uzstādītas ceļa zīmes «Bērni», kas brīdina autovadītājus, ka ceļa posmam tuvumā atrodas bērnu iestāde, kur uz brauktuves pēkšņi var uziet bērni,» aicina «Pilsētsaimniecība».Jāatgādina, ka pagājušajā nedēļā rekonstrukcijas darbi sākušies arī Lietuvas šosejā (foto).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas