Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieci novada pārstāvji par 1398 latiem apmeklēs konferenci Itālijā 2

Pagājušā gada jūnijā parakstītā starptautiskā sadraudzības, partnerības līguma un projekta «Eiropas Laboratorija - Euro Lab» ietvaros Jelgavas novada Domes priekšsēdētāja vietnieks Edgars Turks no 15. līdz 17.martam dosies komandējumā uz Viveroni, Itāliju, lai piedalītos starptautiskā konferencē. Kopā ar viņu dosies vēl četri novada pašvaldības speciālisti.

«Šī ir trešā - projektu noslēdzošā konference, kas tematiski būs veltīta gan sievietēm uzņēmējdarbībā, gan nākotnes jauniešu politikas veidošanai,» informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.Pašvaldība atgādina, ka Biella province Itālijā izstrādāja projektu «Eiropas Laboratorija - Euro Lab», kas saņēmis Eiropas Komisijas atbalstu. Projekts ietver sadarbību un partnerību ar 16 pašvaldībām gan no Francijas, Polijas, Horvātijas, gan citām valstīm, aktivitātēs paredzot arī trīs Eiropas līmeņa konferences. Pirmajā – projekta atklāšanas konferencē –, darba sesijas bija veltītas gan ekonomiskās krīzes problēmām iesaistītajās teritorijās, gan teritorijas attīstības nākotnes perspektīvām. Savukārt otrajā konferencē uzmanība  bija veltīta Eiropas brīvprātīgajam darbam un Eiropas kultūras mantojumam kā teritorijas attīstības virzītājam. Jelgavas novada pašvaldība tajā prezentēja arī Jelgavas novada būtiskākās dabas un kultūrvēsturiskās attīstības prioritātes.Kopumā projekta ideja ietver sevī aktīvas pilsonības veicināšanu un uzlabošanu, paredzot mazināt esošo distanci starp pilsoņiem un Eiropas Savienības institūcijām. Jelgavas novada pašvaldībai projekta ietvaros ciešāks sadraudzības tandēms noteikts ar Trivero pašvaldību Itālijas ziemeļos, jo pašvaldības līmenī tieši ar Trivero sadarbība rit jau no 2009.gada, kad tur viesojās un konferencē piedalījās Kalnciema pašvaldības un Jelgavas rajona padomes delegācija. Konferenci Itālijā apmeklēs arī četri Jelgavas novada pašvaldības pārstāvji – Glūdas pagasta pārvaldes vadītāja Silvija Zīberte, Starptautisko projektu vadītāja Anita Škutāne, Jelgavas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Kode un deputāts Juris Lavenieks. Visi brauciena izdevumi tiek segti no projekta finansēm, izņemot lidojuma izmaksas un dienas naudu 50 procentu apmērā, kas visām personām kopumā ir 1398 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

???

Pēc kādiem principiem savākti šie cilvēki un kāds būs viņu pienesums konferencei?
"konference, kas tematiski būs veltīta gan sievietēm uzņēmējdarbībā, gan nākotnes jauniešu politikas veidošanai,'""
īsti nesaprotu -Lavenieks un Turks konferencē būs sieviete vai jaunietis ?

pirms 6 gadiem, 2012.03.01 18:08

laivenieks

tas stress ir jūtams, ikdienas steiga u.t.t.. domāju, ka ir pienācis laiks saņemt atalgojumu par parādīto nostāju un atbalstu kopējā lietā. tā jau tikai jūs, vēlētāji, domājiet, ka man nav viedokļa, ka es tāds- ne cepts, ne vārīts, ar saviem darbiem "nogruzīts" zemnieciņš. ir jau vēl novada vadībā spēki, kuri spēj novērtēt manu publisko jēlumu. zzs+ps(v)- tas ir spēks!

pirms 6 gadiem, 2012.03.01 16:43

Vietējās ziņas