Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā 43 variantus Ozolnieku bērnudārza nosaukumam 1

Ozolnieku novada pašvaldība aicina balsot par labāko nosaukumu topošajai pirmsskolas izglītības iestādei. Kopā saņemti 43 nosaukumu varianti, to vidū - «Ligzdiņa», «Sīpoliņš». «Ozoliņš», «Kukulītis», ka arī citi.

Pašvaldības mājas lapā publicēta informēta, ka iedzīvotāji piedāvājuši jauno bērnudārzu saukt par «Avenīti», «Ābelīti», «Bucīšiem», «Čiekuriņu», «Kastanīti», «Spārīti», «Lāčuku», «Vāverīti». Kopā iesūtīti 43 varianti. Pašvaldība informē, ka papildu aptaujā redzamajiem variantiem tika piedāvāti arī nosaukumi, kas jau izskan Jelgavas pilsētā un novadā, tāpēc par tiem balsot nevarēs. Balsojot par nosaukumu pašvaldības mājas lapā, pašvaldība iesaka ņemt vērā dažus nosacījumus: nosaukumam ir jābūt atbilstošam bērnudārza būtībai – mīļam, skanīgam un bērniem viegli izrunājamam; tam vajadzētu veiksmīgi iekļauties starp jau esošajiem Ozolnieku novada pirmsskolas izglītības iestāžu nosaukumiem - «Bitīte», «Saulīte» un «Zīlīte»; ļoti vēlams, lai nosaukums būtu īpašs un pašlaik jau neizskanētu tuvākajos kaimiņos, piemēram, Jelgavas pilsētā un novadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas