Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir līdzekļus estrādes atjaunošanai


Jelgavas novada pašvaldības Budžeta komisija steidzamības kārtā lēmusi par naudas piešķiršanu no rezerves fonda 12 049 eiro apmērā Līvbērzes pagasta pārvaldei, lai varētu tikt organizēts darbs Līvbērzes pagasta estrādes atjaunošanai vēl līdz Līvbērzes 11. pagasta svētkiem jūlija beigās, informē pašvaldības pārstāve Dace Kaņepone.

Vētrā nogāžoties kokam, estrādei saliektas un savērptas jumta metāla konstrukcijas, līdz ar to jumts neatgriežami sabojāts un jāatjauno pilnībā. Līvbērzes pagasta pārvalde apzinājusi precīzu zaudējumu summu – 16 849 eiro.

Daļu summas Budžeta komisija piešķīra no rezerves fonda, taču atlikušo summu – 4880 eiro apmērā Līvbērzes pagasta pārvaldes plāno pārvirzīt no iepriekš plānotajiem citiem darbiem kultūras nama vajadzībām. Kā skaidro Kaņepone, steidzamības kārtā jau tuvākajās dienās tiks aktualizēts pirms četriem gadiem izstrādātais brīvdabas estrādes projekts, lai atjaunošanas darbi varētu noritēt jau iepriekšējās būvdarbu prakses. Estrādes atjaunošanas darbiem, veicot cenu aptauju, tiks apzināts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums no būvdarbu veicēju puses, kas laikus un kvalitatīvi varētu estrādi savest kārtībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas