Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pietiek.com: Novada pašvaldības policists savām vajadzībām izmanto dienesta auto 111

Jelgavas novada pašvaldības policists jau ilgāku laiku izmanto savu dienesta stāvokli personīgam labumam. Lai gan par likuma sarga izdarībām zina vietējie iedzīvotāji, tomēr pierādījumu trūkuma dēļ viņam izdevies izvairīties no soda un ilgstoši turpināt patvaļu. Portālam Pietiek.com izdevās fiksēt brīdi, kad policists izmantoja dienesta auto personīgām vajadzībām, rupji pārkāpjot dienesta noteikumus. Pašvaldības policijas vadība sola, ka nepieļaus sava darbinieka pretlikumīgās darbības un lems par atbilstošu sodu.

Lai gan Vilces un Lielplatones pagastu pašvaldības policijas inspektors Aleksandrs Remesovs jau ilgstoši dienesta vajadzībām piešķirto auto izmanto personīgām vajadzībām, turklāt vietējie iedzīvotāji novērojuši, ka viņš arī sēdies pie stūres reibumā, pret vietējā kārtībsarga patvaļu līdz šim nebija izdevies vērsties dokumentālu pierādījumu trūkuma dēļ, raksta Pietiek.com. Portāla pārstāvjiem izdevās nofotografēt policistu brīdī, kad viņš ar dienesta auto atradās ārpus pagasta teritorijas, turklāt pie policijas auto stūres bija nepiederoša persona, kurai saskaņā ar dienesta reglamentu nav atļauts uzticēt auto vadību. Pie agrofirmas «Tērvete» veikala «Saime» Kroņaucē viņa dienesta auto nofotografēts ar nepiederošu personu pie stūres.Pietiek.com raksta, ka 17.februārī A.Remesovs ar dienesta auto bija devies uz Kroņauci, kur no bankomāta izņēma naudu. Tajā brīdī pie viņa auto stūres sēdēja kāda sieviete, lai gan dienesta auto lietošanas noteikumi liedz auto vadību uzticēt citai personai. A.Remesovs mēģināja ietekmēt fotografētājus, bet pēc tam iesēdās blakussēdētāja vietā un «Dacia Duster» Tērvetes virzienā un pēc tam pa sānu apvedceļiem uz Vilces pagasta teritoriju sāka vadīt pie stūres sēdošā nepiederošā persona.Kad Pietiek.com par notikušo informēja Jelgavas novada pašvaldības policijas priekšnieku Haraldu Dauginoviču, viņš solīja, ka nekavējoties šīs patvaļīgās un nelikumīgās darbības novērsīs. Par precīzu padotā sodīšanas veidu H.Dauginovičs uzreiz nevarēja pateikt, taču apgalvoja, ka uz karstām pēdām policijas darbiniekam atņems dienesta auto atslēgas, lai nelikumīgās darbības neturpinātos.

Pievieno komentāru

Komentāri 111

....

Baigie zinātāji un lietpratēji... Nomelnot, apķengāt un izteikt viszinošu apgalvojumus par citiem var tikai tādi, kam pašiem kaut kas nav kārtībā un kuriem nav tīra sirdsapziņa. Kāda daļa par citu cilvēku privāto dzīvi!

pirms 6 gadiem, 2012.02.29 23:12

no SAC

Policists Remisovs kā aprūpes centra apsargs atstāja nepatīkama cilvēka, intriganta iespaidu. Par novada sociālo darbinieci Lailu varu teikt to labāko. Divus sasaukumus bija Vilces pagasta deputāte, taisnīga, strādīga, daudz mācās. Regulāri apseko trūcīgās un problemātiskās ģimenes.

pirms 6 gadiem, 2012.02.29 20:48

Būt vai nebūt?

Nevaru izvēlēties, kas darba laikā būtu labāk- nodarboties ar malumedniecību vai meitas mīlēt?
Kurš slavenāks? Par kuru vairāk apspriež sabiedrība?

pirms 6 gadiem, 2012.02.27 17:40

nu un kas tad tur liels, Jelgavas pasvaldibas policijas prieksnieks V.Vanags ari ar savu dienesta auto brauc pa savam privatajam vajadzibam, vizinas pa Vitoliniem un citiem pagastiem, lai gan vina kompetence ir tikai pilsetas teritorija... Kapec tad par vinu neviens neko neuzraksta?

pirms 6 gadiem, 2012.02.26 23:18

lalala

nu ko dzesiet komentarus murenes ziediem bail no patiesibas

pirms 6 gadiem, 2012.02.25 11:46

lienīt,ej čučēt-tev tālu līdz atzīšanai-tu neesi nekas,lai ar cik skaļi rietu un kakātu-smird jau tik tavs ar edžu,arti pagalms....nekad nebūsi tik smuka,iznesīga un seksīga kā viņa.....

pirms 6 gadiem, 2012.02.24 23:07

R.K.

Kauns paliek lasot komentārus. Jūs tak visi esat tik nožēlojami. Pats esmu no Vilces pagasta un par šiem cilvēkiem zinu pietiekoši daudz, bet tas jau uzreiz man neliek līst citu cilvēku privātajās dzīvēs vai tos aizvainot. Saprotams, ka Jūsu nožēlojamajās dzīvēs šis ir liels notikums, jo būs par ko runāt vismaz nedēļas divas, bet tik un tā, kāda Jums no tā jēga?

pirms 6 gadiem, 2012.02.23 23:05

sergejs

ja SAšA sadomaies sava prata varu ??????????? TU PAT NEVARI TIKT AR SAVU PRIVATU DZIVI GALA, KUR TAD STRADAT POLICIJA???????????????????????????????????????????????????????????????????

pirms 6 gadiem, 2012.02.23 22:23

sikaaa

Cilvēki mīļie,ko Jūs varat gānīties un lieciet tak Lailai un Remesovam mieru,lai viņi dzīvo...Kāda Jums ellē ratā daļa kas un kā viņiem tur!!!

Runa šai rakstā ir par dienesta auto izmantošanu,nevis par privātājām lietām....,lai cilvēki dzīvo kā grib..Diezin vai Jūs gribētu,lai Jūsu privāto dzīvi apspriež internetā.....

Otomār : Vai Anete Ozola Tev iedeva kurvīti? Kā Jums nav kauna apķengāt cilvēkus?

pirms 6 gadiem, 2012.02.23 20:34

delete

Pazīstu gan Cauni, gan Remesovu.

Teikšu tā, Caunes lieta ir pasūtīta, visas tās šmuces utt, BET nedod Dievs sapīties ar Remesi - ieliktenis, pašpārliecināts un labi atbalstīts (no Jelgavas valsts policijas šefiem), malumednieks (svaigu datu nav, tas bija pirms pusotra gada, ir liecinieks), suņu izšāvējs kopā ar Lielplatones Nagnitebeda un jauno Ramani. Ja viss info par šiem vīriem nāks atklātībā, būs tāds skandāls....
Vnk baidos, ka pēc šī man var piezvanīt pie durvīm...
Johaidi, Tīrums bija dieva dāvana, kas bija pirms Remeša.

pirms 6 gadiem, 2012.02.23 18:03

hahaha

Laikam normāls cilvēks beidzot bija un nevarēja izturē vecos!!!

pirms 6 gadiem, 2012.02.23 14:35

Inga

Remesova laikam baigais čļens. Ko tās sieviete tā pievelk. Nu nekā no viņa nav, ne biezais, ne mājas savas, ne augums, un pat pensionārs.... Laila kas viņam tāds foršš ir?

pirms 6 gadiem, 2012.02.22 22:16

visam savs laiks

pienāk visam savs laiks. Nevajag mazgāt netīro veļu, jāatbild par izdarīto. Remesovs vainīgs, tas ir fakts. Mums neinteresē nekas cits, bet viņa rīčība, kā var dzīvot uz valsts rēķina. Mašīna pāvaldības, degviela pašvaldības... Es arī tā gribu.

pirms 6 gadiem, 2012.02.22 22:14

cavare

attopies no rīta
un saproti dzīve, kuru dzīvo nav īsta,
tas ir blefs tāpat kā TV, radio, avīzes,
kur mūs visus dresēUn uz kuru pusi tad mesties
šajā satiksmē, lai nonāktu pie kaut kādas sapratnes
sakarībā par to, kam tu esi domāts,
tāds mazs labi, ka vēl domājošs, pulsējoš
zirnīts šajā jūklī?!...Ir kārtējais rīts es stāvu uz balkona dzeru tēju.
Aizrit jau nezi kurš gads kopš dzīve ir tāds viens liels skrējiens
Es cenšos sasniegt dzīvē lielus rezultātus(kā mēs visi)
un uzkāpt, cik augstu spēju savā jomā un liekas
tas ir tas, kas man ir vajdzīgs līdz pienāk mirklis,
kurā manī uzplaiksnī atklāsme
kam es to daru?
Kas uz tā visa nopelna visvairāk?
Tā noteikti mums daudziem ir bijis un mēs esam vēlējušies aiziet, neatskatoties
nometot zemē veco mēteli,
un mugurā aujot jaunu.kas? atbildība,
bailes,
cieņa,uzticība, likteņa ironija attur mūs jaunām asinīm vēnās?
Kāpēc gādīga māte nespēj pamest alkoholu mīlošu vīru?
Kāpēc putni atgriežas uz ligzdošanas vietām atpakaļ, tāpat kā mēs uz dzimtajām mājām?
kāpēc tu nevari izkāpt no vagona, kurā jau dzīvi brauktas?
Kāpēc mēs esam gatavi nosirmot un nomirt, bet neuzzināt?
Kas slēpjas aiz tām durvīm

pirms 6 gadiem, 2012.02.22 22:08

Žanis.

Artis pa stulbu lai to uzrīkotu. Tur piepalīdz mūrenes šaurā divu pirkstu pierīte. Draugs, varbūt pat gūltas biedrs. Tas ar to kruto mocīti, kurš visu pasauli pie***is. ku-kū Edgar. Tu ar savu sievu pirmie draugi Artim un Lailai. Kurš tagad no viņiem jums ir draugs? ARTIS ")

pirms 6 gadiem, 2012.02.22 21:55

šausmas.

Šausmas, kādi Vilcē cilvēki, pilnīgu bezsakaru laiž. Lasot komentārus, slikti ar sirdi paliek. Trulums, stulbums, debilitāte vis augstākajā pakāpē. Šito ķengāšanos. Kapēc tas vajadzīgs?

pirms 6 gadiem, 2012.02.22 21:32

Vietējās ziņas