Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas skolās remontēs mājturības un informācijas tehnoloģiju kabinetus

Skolēnu vasaras brīvdienās pilsētas izglītības iestādēs notiks dažādi remontdarbi, šim mērķim tērējot 275 tūkstošus latu. Šogad vairākās skolās tiks sakārtoti mājturības un informācijas tehnoloģiju kabineti.

2012.gadā vispārizglītojošām skolām no pašvaldības budžeta saimniecībai un remontiem nepieciešamo materiālu iegādei iedalīti 117 154 lati, bet energoefektivitātes paaugstināšanai - nepilni 54 tūkstoši latu, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.Remontdarbi mājturības un tehnoloģiju mācību kabinetos ir plānoti Jelgavas 1.ģimnāzijā, Valsts ģimnāzijā, 4.vidusskolā, 3. un 4.pamatskolā.6.vidusskolā tiks veikta viena korpusa siltināšana, pirmā stāva gaiteņa un atsevišķu telpu remontdarbi, kā arī jumta rekonstrukcijas projektēšana. Spīdolas ģimnāzijā notiks jumta seguma nomaiņa un logu aiļu apdare. Jelgavas 5.vidusskolā remonts notiks aktu zālē un gaitenī, kā arī ierīkota ugunsdrošības balss apziņošanas sistēma. Aktu zāles remonts paredzēts arī 2.pamatskolā un atsevišķās telpās būs nomainīta elektroinstalācijas.Jelgavas 3.pamatskolā notiks garderobes telpas renovācija. Vakara maiņu vidusskolā remontdarbi paredzēti 3.stāva gaitenī un tualetes telpās. Jelgavas 1.speciālajā internātpamatskolā plānota siltumapgādes sistēmas rekonstrukcija, bet Speciālajā internātpamatskolā tiks izbūvēts aktu zāles ventilācijas mezgls.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas