Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Pilsētsaimniecības» kartē sūdzas par nobrauktuvēm Raiņa ielā 10

Izmantojot iespēju ziņot par problēmām pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» interaktīvajā kartē, par ietvju un ielu stāvokli, kā arī citām problēmām jūnijā jau sūdzējušies septiņi jelgavnieki. Vairākos gadījumos sūdzības saņemtas par ietvēm Raiņa ielā, kur gan vēl turpinās remontdarbi.

No septiņām jūnijā pieteiktajām problēmām pašlaik atrisināta tikai viena – kāda zīme Miera ielā atbrīvota no koka zariem, kuru dēļ nebija saskatāma.Tāpat kartē atzīmēts, ka iebrauktuve pie Kristapa Helmaņa ielas 2.nama ir katastrofālā stāvoklī, savukārt pie Kārļa Praula iela 11 ir liela bedre, ko lūgts aizbērt. Sliktā stāvoklī ir arī Kārniņu ceļš no Staļģenes ielas līdz Kārniņiem, informē kāds iedzīvotājs. Visos gadījumos «Pilsētsaimniecība» norāda, ka darbs ir «pieņemts izpildei».Savukārt šodien kartē kāds lūdz ceļa zīmi «Stāvvieta» pie tirgus papildināt ar papildzīmēm, nosakot stāvēšanas ierobežojumu, jo, kā norāda pieteicējs, «nav iespējams normāli nolikt pie tirgus mašīnu».Jūnijā saņemti arī divi lūgumi uzlabt nobrauktuves no gājēju un velosipēdistu celiņiem Raiņa ielā 27 un 36, jo nobrauktuves ir ļoti augstas. Jāatgādina, ka Raiņa ielā vēl turpinās ielas izbūves darbi, bet pie minētajiem namiem vēl nav uzklāta otra asfalta kārta.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

eh:

Pie privātmājas Lapskalna 39 nepieciešams apgriezt krūmus, jo apgrūtina normāli iet pa trotuāru! Ši māja ir pārdošanā un neviens neliekas par to zinis.

pirms 6 gadiem, 2012.06.18 14:38

vards

Arī Filozofu ielā steidzami ir jāapgriež kokiem apakšejie zari, jo nav iespējams braukt pa veloceliņu, bez tam arī bruģis grāvja pusē nav nostiprināts un sāk slīdēt grāvī.

pirms 6 gadiem, 2012.06.18 10:12

Jekabs

Pilsētsaimniecību vajag likvidet. Tapat neatdos 50 000, kas atklajas VK zinojuma

pirms 6 gadiem, 2012.06.18 08:47

iedzīvotāja

"Jāatgādina, ka Raiņa ielā vēl turpinās ielas izbūves darbi, bet pie minētajiem namiem vēl nav uzklāta otra asfalta kārta."
Smieklīgi! Vietās, par kurām iedzīvotāji ziņo, nemaz nav izbūvēts nobrauktuves slīpums. Gribat teikt, ka Raiņa ielā būs jābrauc kā pa rakumiem?!

pirms 6 gadiem, 2012.06.18 00:42

liene

Pilsētsaimniecības mājas lapā rakstītajam nevar ticēt. Vietā, par kuru ziņoju, norādīts, ka viss ir sakārtots, bet realitātē nav mainījies pilnīgi nekas.

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 23:14

niksons

Galiņa, ja Jums trūskst iedvesma un nezinat, ko rakstīt iesaku Jums apmeklēt arī citas mājaslapas. ZZ lasītājiem pēc šī raksta izlasīšanas ir radusies neapslāpējama interese par to kas notiek, piemēram, Jelgavas tirgū, Jelgavas autobusu parkā, Jelgavas hesburgerā, Nīp, Rimi, Maximā, Nestē, Čilli picā utt.

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 17:18

iepriekšējam

nu un tagad Jūs, gudriniek, pasakiet, kad bijāt pilsētsaimniecības lapā, lai šo "visiem redzamu un publiski pieejamu informāciju" apskatīt? vis jau lasa to,ko grb. negribat lasīt šo- lasiet citu. fuj.

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 17:10

Apsveicu, Jums ir fantastiski izdevies "pārkopēt" visiem redzamu un publiski pieejamu informāciju! :D Vienkārši smieklīgi!

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 16:54

Vietējās ziņas