Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmā akcijas mēneša laikā bibliotēkās savākti 4000 kilogrami makulatūras 1

26.jūlijā notika pirmā Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā (JZB) un tās filiālēs savāktās makulatūras izvešana. Papīrfabrikas «Līgatne» automašīna no Jelgavas aizbrauca pilna, kopumā ar iedzīvotāju atbalstu Jelgavas bibliotēkās ir savākti 4000 kilogrami makulatūras. Makulatūras vākšanas akcija bibliotēkās turpinās.

Pateicoties iedzīvotāju aktivitātei, makulatūras saiņu kaudzes bibliotēkās krājās ļoti ātri, tāpēc pirmā mēneša laikā izdevies ievērojami pārsniegt minimālo makulatūras daudzumu, lai papīrfabrikas kurjers ierastos tai pakaļ – 350 kilogramu. Nodotā makulatūra tiks izmantota jauna papīra ražošanai, informē JZB pārstāve Ligita Lapiņa.Ikviens iedzīvotājs, iestāde un uzņēmums ir aicināti iesaistīties makulatūras vākšanas akcijā «Bibliotēka man, es bibliotēkai», nesot uz bibliotēku nevajadzīgus žurnālus, papīrus un citu makulatūru. Akcija norisināsies līdz pat 31.oktobrim.Jelgavā makulatūru var nest uz JZB vai tās filiālēm – bibliotēku «Pārlielupe», Miezītes bibliotēku un bērnu bibliotēku «Zinītis» to darba laikā.Akcija vienlaicīgi norisinās visā Latvijā pēc bibliotēku brīvprātīgas iniciatīvas. Katrā no četriem Latvijas reģioniem – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē – tiks noteikti akcijas uzvarētāji, kuri noteiktajā laikā būs savākuši visvairāk kilogramu makulatūras. Balva katra reģiona aktīvākajai bibliotēkai – fotoaparāts un kliņģeris, lai sasniegumu varētu nosvinēt kopā ar bibliotēkas lietotājiem. Tāpat ikviena bibliotēka par katriem nodotiem 500 kilogramiem makulatūras saņems veicināšanas balvu – fabrikā saražotu biroja vai mākslas papīru radošo darbnīcu organizēšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas