Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāno uzlabot infrastruktūru Jelgavā un novados, lai piesaistītu velotūristus 1

Šomēnes plānots sākt projekta īstenošanu, kas paredz informācijas apkopošanu par velomaršrutiem Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novadā, kā arī velonovietņu izvietošanu pie 15 tūrisma objektiem.

Jelgavas reģionālā Tūrisma centra (JRTC) pārstāve Liene Rulle informē, ka projektu «Velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā» centrs īstenota kopā vēl ar sešiem partneriem. Projekta īstenošanā iesaistīti četri partneri no Latvijas, pa vienam no Igaunijas, Somijas un Zviedrijas. JRTC kā projekta partneris, aptverot Jelgavas pilsētu, Jelgavas un Ozolnieku novadus, veiks tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādi velotūrisma attīstībai minētajaās teritorijās, apzinot esošus un potenciālus velomaršrutus un sniedzot ieteikums to attīstībai un izveidei. Tāpat tiks izdota karte ar velotūrisma maršrutiem un brošūra angļu, latviešu, krievu, vācu valodā.L.Rulle skaidro, ka pie tūrisma objektiem Jelgavā un abos novados paredzēts izvietot arī desmit informatīvos stendus un 15 velonovietnes, kā arī nomarķēt ar atbilstošām zīmēm daļu apzināto velomaršrutu, kas savienosies ar citiem projektā apzinātajiem velomaršrutiem Zemgalē, Vidzemē un Kurzemē. Programma kurā tiek īstenots projekts, neparedz lielas investīcijas, tāpēc, kā atzīst L.Rulle, veloceliņu izbūve, īstenojot projektu, netiks veiktaProjekta kopējais budžets ir 1 089 958 lati, JRTC kopējais projekta budžets ir 87 858 lati, no kuriem 70 287 ir ERAF finansējums, bet 17 571 – JRTC valsts finansējums. Projekta īstenošanas laikā taps arī Zemgales velotūrsima karte un brošūra, kurā tiks iekļauti visi reģiona esošie un potenciālie velomaršruti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ļoti labi, sen bija laiks. Tas ,protams, nav šī projekta spēkos, bet tomēr - kā lai tiek ar velosipēdu vilcienā? Iecelšana ne katram ir pa spēkam un aizdzen jebkuru vēlēšanos ceļot!

pirms 6 gadiem, 2012.08.07 08:15

Vietējās ziņas