Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plašākie ceļu remontdarbi un satiksmes ierobežojumi – pie Sēnītes, Bērzkroga, Pāvilostas un Jelgavas

Atsākušies būvdarbi uz Vidzemes šosejas pie Bērzkroga, tur ir seši pagaidu luksofori, satiksme piektdienas pēcpusdienā var būt palēnināta. Turpinās būvdarbi arī uz Vidzemes šosejas, posmā no Garkalnes līdz Sēnītei satiksme abos virzienos ir organizēta pa vienu brauktuvi. 

Jelgavas apkārtnē autovadītājiem jārēķinās, ka ir iespējama palēnināta satiksme, jo tur ceļu būvdarbu notiek piecos objektos.

Savukārt tiem, kas dodas uz Pāvilostas pusi jārēķinās, ka uz reģionālā autoceļa Ventspils–Grobiņa Pāvilostas apkārtnē ir seši luksoforu posmi, tāpat sākušies remontdarbi uz Pāvilostas pievedceļa.  

Sestdien un svētdien Kuldīgas apkārtnē notiks sacensības riteņbraukšanā. Tās notiks uz vairākiem vietējiem un reģionālajiem autoceļiem, pa kuriem attiecīgi būs satiksmes ierobežojumi, informē “Latvijas valsts ceļi”.

 

Satiksmes ierobežojumi Jelgavas apkārtnē:

Vēl turpinās būvdarbi uz autoceļa Jelgava–Iecava (P93) posmā no Jelgavas apvedceļa (A8) līdz  Cenu un Salgales pagastu robežai Ozolnieku novadā. Pašreiz tur nav luksoforu, bet vietām ir brauktuves sašaurinājums un 50 km/h. Darbi paredzēti līdz jūlijam.

Autoceļa Jelgava–Iecava turpinājumā Garozas ielā Jelgavā notiek pārbūves darbi, kas tiks pabeigti vien 2020. gadā. Tur pašreiz ir viens luksoforu posms un 30 km/h. 

Sākusies rotācijas apļa izbūve Rīgas ielā Ozolniekos. Satiksme organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem, ieviests ātruma ierobežojums 30km/h un platuma ierobežojums 3m. Darbi paredzēti līdz septembrim.

Tilta pār Platones upi Miera ielā pārbūves laikā satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar vairs tikai vienu braukšanas joslu katrā virzienā. Šie būvdarbi turpināsies līdz novembrim.

Loka maģistrāles pārbūves ietvaros ar slēgts maģistrāles pārvads pār dzelzceļu. Apbraukšana saskaņā ar norādēm. Šie būvdarbi turpināsies līdz 2020. gada rudenim.   

Foto: Eva Pričiņa

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas