Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija: Skandalozajā malumedību lietā sašautajai stirnai nekonstatēja saistību ar izņemtajiem ieročiem 30

Izmeklējot skandalozo malumedību lietu, kurā tika aizturēts arī Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune (ZZS), eksperti nekonstatēja aizturēto saistību ar atrastajām čaulītēm un sašauto stirnu, tāpēc paziņojumā par lietas izbeigšanu policija šīs detaļas neminēja.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultātes ekspertu teikto žurnālistiem, ka vienai stirnai bijušas šautas brūces, taču policijas paziņojumā par kriminālprocesa izbeigšanu tas netika minēts, jo ekspertīzē neapstiprinājās saistība ar policijas izņemtajiem ieročiem.2011.gada 24.februārī Platones pagasta māju pagalmā vienai no atrastajām stirnām tika konstatēta plēsta brūce ar kājas lūzumu. Notikuma vietā atrodošais medību kolektīva biedrs, sazinoties ar mežsargu, saņēma atļauju likvidēt ievainoto dzīvnieku no sava medību ieroča. Minētais medību kolektīva biedrs pats arī pieteica policijai par iespējamām nelikumīgām medībām, skaidroja Sietniece.Gan notikuma vietā sastaptajam Caunem, gan viņa ceļabiedram - Rīgas reģionālās virsmežniecības Ropažu mežzinim Jānim Ozoliņam - tika izņemti visi viņu rīcībā esošie ieroči, neatkarīgi no to uzglabāšanas vietas, un ekspertīzē netika konstatēta izņemto ieroču saistība ar atrastajām čaulītēm vai beigtajām stirnām, pastāstīja Sietniece.LETA jau ziņoja, ka Valsts policija pieņēma lēmumu izbeigt kriminālprocesu skandalozajā malumedību lietā Jelgavas novada Platonē, kur tika aizturēts arī Caune, iepriekš informēja Sietniece. Lieta izbeigta nozieguma sastāva trūkuma dēļ.Lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pieņemts pēc Kriminālprocesa likuma 377.panta 2.punkta un, pamatojoties uz Veterinārmedicīnas fakultātes Veterinārmedicīniskās ekspertīzes atzinuma par to, ka nevienai no notikuma vietā izņemtajām stirnām kā nāves cēlonis nav šauti ievainojumi, kā arī, ņemot vērā ballistiskās ekspertīzes atzinumu, izņemtie šaujamieroči un izņemtās patronu čaulītes nav no kriminālprocesa ietvaros nopratināto personu piederošajiem šaujamieročiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 30

Nu bet

Nākamgad ir pašvaldību vēlēšanas. Ja nepatīk šis, meklējiet jaunu novada domes priekšēža amata cienīgu un ievēliet. Kur problēma?

pirms 6 gadiem, 2012.05.11 06:56

no malas

Jelgavas novadam nu gan ir tik skaists, brangi noaudzis un šiverīgs priekšnieks.
Ir ar ko lepoties.

pirms 6 gadiem, 2012.05.11 06:51

sargs

Žurnālistiem labāk vajadzēja izmeklēt, kuri bija tie, kas parakstija atbalsta vēstuli šim liekēdim, jo paraksti tika vākti piespiedu kārtā KULKā! Tā kā tā "mafija" ir mazliet lielāka, nekā sākumā sķita.

pirms 6 gadiem, 2012.05.10 19:32

Padoms

Mācība.
Nebalsojiet nākamajās pašvaldības vēlēšanās par ZZS sarakstu; jo pat, ja svītrosiet kādu laukā- tas neko nedos. Darbojas saraksta princips.
Ja neievēlēsiet sev netīkamus līderus- nevajadzēs "šūmēties".

pirms 6 gadiem, 2012.05.10 14:09

s

...Jelgavas politiskā vide tiešām ir piesmirdusi...pretīgi lasīt..tās sejas redzēt arī negribas...
...štrubts par tiem domniekiem, par ko jūs, policistus , nopērk?

pirms 6 gadiem, 2012.05.10 08:19

to tu

Palasi sākuma informāciju!
Tad atcerēsies, ka stroķus uzreiz neizņēma!

pirms 6 gadiem, 2012.05.10 08:11

stirna

Stirna ieraudzīja Cauni un pati nošāvās:))

pirms 6 gadiem, 2012.05.10 07:54

Eu,bet sen tak nav nekas dzirdēts par Elejas kareivīgo taisnībascīnītāju...

pirms 6 gadiem, 2012.05.09 22:06

finansiste

Papum jāizmaksa kompensācija no pašvaldības budžeta , par ciešanām!

pirms 6 gadiem, 2012.05.09 21:23

:)

malacis zieča, pat sapuvušu alņa galvu pievāci ,nu galīgi esi pie bada :)))

pirms 6 gadiem, 2012.05.09 20:41

(.) (.)

...Gribēja šaut lapsas, bet nošāva stirnas!? ...jā ir līdzības---medījums,bet vai ar spēļu rori?,vai mēžniecībā reģistrētas platības BIJA
...kas notiek? meli melu galā nu jau pat VALSTS POLICIJA melo (nasing spešal!!!!)

pirms 6 gadiem, 2012.05.09 20:36

***

Ja atceraties....ieroči taču uzreiz netika izņemti... tos Caune no mājas veda vēlu vakarā uz policiju! Būtu pat smieklīgi, ja šiem ieročiem būtu kaut kāds sakars ar nošautās stirnas nāvi! Ha ha ha

pirms 6 gadiem, 2012.05.09 20:35

***

Ja atceraties....ieroči taču uzreiz netika izņemti... tos Caune no mājas veda vēlu vakarā uz policiju! Būtu pat smieklīgi, ja šiem ieročiem bētu kaut kāds sakars ar nosāutās stirnas nāvi! Ha ha ha

pirms 6 gadiem, 2012.05.09 20:34

hmmmm

a bez tabu sižetiņš gan bija uz urraa...aļņa galvas pazušanas lieta figurē caunes vārds.Ha,ka tik ne arī.Vabrut Ulda vārds?varbūt Ulda kundzītes ka vetārstes vārds??

pirms 6 gadiem, 2012.05.09 20:31

Vietējās ziņas