Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Postaža Pilssalas ielā – Driksas krastmalas rekonstruētājs sabojājis deviņas gobas 14

Pēc laikraksta «Zemgales Ziņas» lasītāja intereses izrādīšanas par vairākiem Pilssalas ielā bojātiem pieaugušu koku stumbriem pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» secinājusi – Driksas krastu sakārtotāja SIA «Tilts» patvaļīgi savu baržu atsaitējusi pie koku stumbriem, kā dēļ pamatīgi bojāta deviņu lielu gobu miza.

Jelgavnieks Laimonis Upenieks pagājušajā nedēļā pauda bažas par vairākiem kokiem kanālmalā starp Lielupi un Driksu, kur notiek vērienīgie J.Čakstes bulvāra un Driksas krastmalu rekonstrukcijas darbi. Viņš pamanījis, ka SIA «Tilts», kas veic rakšanas darbus, smago tehniku atsaitējusi pret kokiem, bet vērienīgo darbu laikā saites koku stumbriem nodarījušas pamatīgu skādi – miza noberzta. Zinot, ka tūlīt rekonstrukciju gaida arī Pasta sala, jelgavnieks pieļāva, ka koki ar laiku tāpat lemti iznīcināšanai, taču viņam nav pieņemams, ka gobām tik brutāli tiek darīts pāri.   Pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns, izvērtējot «Zemgales Ziņu» nosūtītos fotoattēlus un veicot pārbaudi minētajā vietā, atzīst – SIA «Tilts» patvaļīgi atsaitējusi baržu, kā rezultātā bojāti deviņu gobu stumbri.Būvuzņēmējam uzdots nekavējoties veikt koku «glābšanas pasākumus», bojātās vietas nosmērēt ar trīs četru centimetru biezu māla kārtu, kā arī stumbram nodrošināt bandāžu – kokosa šķiedru vai ģeotekstila pārklāju.«Ja garantijas laika periodā koki «neizdzīvos», pieprasīsim no būvuzņēmēja «Tilts» jaunus koku stādījumus,» apgalvo A.Baļčūns.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Jampazij

protams, ka tu visiem nepatic, neesi jau pieclatnieks.Bet varu iedomaties to kontingentu kuriem tu patic. Nelaba dusa metas.

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 21:33

es

Totāls stulbums ar tām holandes liepām, tur tiešām jābūt aprobežotam lai domātu, ka holandes liepa ir no Holandes, daaaa, tā ir liepas šķirne...bet strādnieki gan nelieši, ar dzīviem kokiem šitā...žēl, cerams ka atkopsies

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 20:47

Jampazij

Tu jau sen to esi izdarijis. Vai tad nezini, ka Jelgava smird no tevis.

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 19:01

PIPEC

Pec shi raksta sarosijas viens otrs barbars kursh stadis Holandes liepas ,ediis holandes sieru razotu Latvijaa un pipes Holandes zaaliti . (vienam otram sapnu salina ).

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 17:43

putleram-POLITIKIM

Lai būtu konsikventi savā viedoklī, neaizmirstiet, ka Holandes sieru tad arī nedrīkstiet ēst! :))))

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 16:52

nn

Viņas ir pie paša kanāla , nu neticu ,ka plānā saglabās , kā ta smuku krstu izveidosi . darīs to pašu ko Čakstes ielā , un tagad Lielajā .

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 16:43

ALITE

Ja, nu komentaru rakstitaji ar gudribu neizcelas. Jampazijs vispar unikums. Nesaprotu, kapec cilvekiem patik publiski savu stulbumu izradit. Ka neesi gudrs tapat skaidrs. Nu tad nolien mala un sedi.

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 13:18

putleram

Idiot, savā sašutumā negvelz stulbības un neslavini muļķību par kaut kādiem Holandes brīnumkokiem, ja pats esi nejēga un nezini, ka pilna Latvija ir ar Holandes liepām, un ka tās, kas daudzas no tām, kas aug tev apkārt jau kopš seniem laikiem PĒC ŠĶIRNES ir Holandes liepas. Āksts gatvais! Tādi pašui stulbeņi kā tu starp celtniekiem, lūk, pie kā noved.

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 12:05

putlers

Taa ir augstakaa meera cucibba ,to var atlauties barbari kuri nenes nekadu atbildibu ar Balcuunu PRIEKSHGALAA . Zalie laikam aizsejushi acis lai to cuucibu nevaretu redzet un gaida Holandes brinumkokus ,var jau but kad vini tur uz salinas visi spipejushies Holanades brinumzaliites ?

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 10:30

Nulle

Arī kā būvnieki viņi nezina visus noteikumus, kā jārīkojas, lai saudzētu kokus.

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 10:22

prelūdija

Nu taču ir viens stulbs cilvis, kas ap koku baržas trosi sien tā, ka koks beigts un pagalam uz līdzenas vietas. Nu naturāls barbars, kas absolūti neko nesaprot no kokiem. Tagad to trosi tam baržas "kapteinim" ap rīkli uzmest un tā stingrāk pievilkt, lai riktīgi noberž ādu un pasmok ar pie reizes, tad zinās kā ir, kad dara pāri dzīvam kokam.

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 10:02

POLITIKIS

GAZIS VISUS NOST-UN LIKS HOLANDES KOKUS---DAUDZ IZTURIGAKI UN SMUKAKI PAR LATVIJAS KOKIEK--


LATVIJAS KOKI PILNIBA JAIZNICINA-LAI VARETU HOLANDES STADIT..

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 08:38

nn

Kās paredzēt pēc plāna ar kokiem ? Man aizdomas ,ka tāpat visus vecos nogāzīs un stādīs jaunus .

pirms 6 gadiem, 2012.08.14 08:28

Vietējās ziņas