Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Reorganizējoties uzņēmumam «Mateks Credit», Jelgavā ienāk «West Kredit» 11

Ir pilnībā noslēgusies līdzšinējās AS «Mateks Credit» darbības reorganizācija, kā rezultātā ir izveidoti divi atsevišķi uzņēmumi - AS «West Kredit» un SIA «Mateks». Arī Jelgavā darbosies «West Kredit» klientu apkalpošanas centrs.

Pēc reorganizācijas ar kredītu izsniegšanu turpmāk nodarbosies uzņēmums «West Kredit», kurš savu darbību hipotekārās kreditēšanas tirgū uzsāk ar astoņu miljonu eiro kredītlīniju, kuru uzņēmumam piešķīra «Rietumu banka». Savukārt klientus apkalpos divos kredītu centros - Rīgā, Kr.Barona ielā 28a un Jelgavā, Lielajā ielā 13, informē AS «West Kredit» pārstāvis Jānis Basevičs.Kredītuzņēmumā AS «Mateks Credit» visu 2010.gadu ritēja darbības reorganizācija, kas tika uzsākta atbilstoši jaunā investora «Westbanq Limited» biznesa interesēm. Reorganizācija ir pilnībā noslēgusies ar divu specializētu uzņēmumu izveidi: AS «West Kredit» nodarbosies ar kredītu noformēšanu un izsniegšanu, bet SIA «Mateks» nodrošinās kredītinformācijas un saistību izpildes menedžmenta pakalpojumus.AS «West Kredit» turpinās apkalpot arī tos klientus, kuriem ir spēkā esošs līgums ar kādreizējo «Mateks Credit», kas vairs nenodrošina klientu apkalpošanu, un tās klientu apkalpošanas centrs Rīgā, Elizabetes ielā, ir slēgts. Jaunizveidotā SIA «Mateks» turpmāk nodarbosies ar kredītinformācijas un saistību izpildes pakalpojumiem, tos nodrošinot dažādu nozaru uzņēmumiem.AS «West Kredit» akcionāri ir privātpersonas Sergejs Maļikovs un Armīns Barkovskis, kā arī finanšu investors «Westbanq Limited», kas ir Kiprā reģistrēta kompānija un darbojas finanšu jomā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Andersonu

Vai jums ir nepieciešams kredīts ļoti steidzami, ja jā, rakstiet mums tagad: georgeanderson.loanfirm255@gmail.com

pirms 6 gadiem, 2013.01.17 13:17

Leila

Es šo firmu raksturotu kā ļoti nedraudzīgu klientam, turklāt - pat klientam, kurš visu laikā nomaksā! Ļoti zema klientu apkalpošanas kultūra, cenšas visus riskus novelt uz citiem. Neiesaku!!!

pirms 6 gadiem, 2012.04.12 16:13

Krista

Varu padalīties arī ar savu pieredzi. Man bija kredīts Mateksā, ņēmu vairākus gadus atpakaļ, dzīvokļa iegādei. Maksāju laicīgi, nekavēju, tad zaudēju darbu, vīrs saņēma minimālo algu, no kuras sanāca dzīvošanai, pabalsts arī mazs, jo strādāju neoficiāli. Reāli nebija iespējas samaksāt, gāju lūdzos, lai atliek, jo nevaram samaksāt, atlika uz 3 mēneši, mums nekas nemainījās,atlika vēl uz 3 mēneši, bet atkal nekas nemainījās, uzņēmos visādas haltūras cik varēju, bet nereāli, nevarējām turpināt normāli maksāt. Gāju atkal prasīt atlikšanu, bet nekā, šoreiz pateica, ka viss vairāk nevaram atlikt - maksājat vai pārdodat. Kaut kur taču jādzīvo kā varam pārdod vienīgo dzīvokli. Tad draugi ieteica pamēģināt pārkreditēties, bet kas man ņems pretī bez ienākumiem. Aizgāju uz konsultāciju, ir tāda iestāde SIA Kredīts Tev, un tur man piedāvāja pat labāku likmi kā Mateksā un uz 1 gadu atlika maksājumu. Tā, nu cītīgi turpinu meklēt darbiņu, vismaz tagad varam normāli izdzīvot un paēst.

pirms 7 gadiem, 2011.04.14 13:07

Egils

Arii es iesaku no siis kompaanijas pakalpojumiem tureeties pa gabalu,esmu paneemis krdiitu 8000ls un maksaaju jau 3.5g,pa visu so laiku nekaadas pretimnaaksanas,tikliidz vienu dienu nokavee,taa psoda procenti no visas aizdevuma summas un tas ir 40ls/dienaa. Paarmaksa arii uz 8000ls ir 5000ls par 5g! Neiesaku so kompaaniju nevienam!

pirms 7 gadiem, 2011.03.28 12:39

nopietni

Lasiet ļoti uzmanīgi līgumu. Īpaši: ja kavējat maksājumu, tad soda procenti tiek aprēķināti nevis no neapmaksātās summas, bet gan no visas aizdevuma summas! Un tie ir cipari...........

pirms 8 gadiem, 2011.01.23 20:16

nopietni

No šī uzņēmuma iesaku turēties pa gabalu, lai arī cik ļoti arī vajag naudu! Izģērbs tevi pie pirmās iespējas!

pirms 8 gadiem, 2011.01.23 20:14

ak muļķa kredītņēmēji,nu būs divtik procentu likme,jo būs jāuztur abi liekēži.ceru,ka Jelgavā muļķu nebūs un neņems no šamiem kredītus,un vispār nenoviena neņems,vajag katram domāt loģistiski un neļaut baroties liekēžiem no saviem līdzekļiem,lai viņi kaut izput...

pirms 8 gadiem, 2011.01.21 22:32

Jnqus

Varēja bankrotēt labāk ...Draņķu bannda....

pirms 8 gadiem, 2011.01.13 16:49

valsts drošība

redzamas valsts drošības apdraudējums un nevienam nav nekādas intereses.....!

pirms 5 gadiem, 2013.08.25 20:48

Raymond Doison

We are project funder as well as financial lender,We have BG/SBLC, specifically for BUY/LEASE at a leasing price value Issuance by HSBC London and other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding.

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing, please let me know if you are interested in any of our services, by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+1%

FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+1%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Contact : Mr. Raymond Doison
Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
skype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.com

pirms 7 mēnešiem, 2018.08.29 11:38

Vietējās ziņas